TOP 7 videoklipů týdne (96.): Sia vás před olympiádou oholí, s CHVRCHES zpívá Hayley Williams

Vydáno 19.07.2016 | autor: David Stoklas

Léto pokračuje a ženou se na nás další klipy. Tentokrát si na své přijdou hlavně popoví fanoušci. Chvrches hrají v animáku, Sia zve na letní olympijské hry a Olly Murs ukazuje svoje vyrýsované tělo. Z českých kapel se nám představili From.

TOP 7 videoklipů týdne (96.): Sia vás před olympiádou oholí, s CHVRCHES zpívá Hayley Williams Sia zve ke sledování olympiády

FROM POKRAČUJÍ VE SVÉM EMOTIVNÍM PŘÍBĚHU

Mladá severočeská kapela From si pro své videoklipy vybírá opravdu palčivá témata. Ten předchozí se věnoval kyberšikaně a díky pozitivním ohlasům pokračují v osvětě. Rozvádějí dále příběh dívky, která čelí sexuálnímu obtěžování. "Chtěli jsme říci, že domácí násilí, znásilňování i šikana je ta temná část světa, a všichni, kteří ji ignorují, nebo jen mlčky přihlíží, se nakonec mohou stát součástí zla,“ říká o novém singlu Láska frontman Filip.

VIDEO: FROM našli tu pravou nalevo od nebe

NADUPANÍ CHVRCHES V ANIMÁKU S HAYLEY WILLIAMS

Elektronické trio z Velké Británie, které před nedávnem rozparádilo festival Rock For People, se nyní vytasilo s parádním novým videoklipem. Energický animák doprovází skladbu Bury, jež nahráli se zpěvačkou Hayley WilliamsParamore. Song je k nalezení na jejich loňské desce Every Open Eye, ale Hayley na něm neuslyšíte. Verze s ní je stará pouze měsíc.

SIA ZVE NA LETNÍ OLYMPIÁDU

Letní olympijské hry v Rio de Janeiru jsou za rohem. Pojďme nabudit tu správnou sportovní atmosféru s novým klipem, který doprovází skladbu Unstoppable. Snímek tvoří záběry z tréninků několika špičkových sportovců - a také je to tak trochu reklama na holení. Podle formy a nasazení jednotlivých sportovců je jasné, že se budeme mít opět na co koukat. Olympijské výkony určitě zastíní i zbídačenou a temnou stranu Brazílie a jejích pověstných slumů.

vložte odkaz, text nemažte

ALESSIA CARA UKAZUJE VNITŘNÍ JIZVY

Některé problémy, a zvlášť ty psychické, nemusejí být vždy na první pohled viditelné. Právě o tom zpívá mladičká zpěvačka Alessia Cara, která debutovala teprve před nedávnem. V novém videoklipu vystupuje několik osob, jež ukazují odvrácenou stranu své duše a vyprávějí o tom, jak se k nim život a osud zachoval ne zrovna hezky. Důležitým poselstvím ale je, že se máme mít rádi takoví, jací jsme. 

CLEAN BANDIT BOJUJÍ SE ŽIVLY

Oheň a voda jsou hlavními tématy nového videoklipu Clean Bandit. Britská trojice, která úspěšně propojuje pop s klasickou hudbou, má na letošní rok naplánovanou další desku. Láká na ni novinkou s názvem Tears a hezky zpracovaným klipem, který zobrazují onen věčný boj mezi živly. Pokud bude další řadovka stejně dobrá jako toto dílko, fanoušci se pravděpodobně budou olizovat až za ušima.

LIVE: Clean Bandit na Colours Of Ostrava obstáli

CALVIN HARRIS ROZTANČÍ I MRTVOLU

DJ a producent Calvin Harris pociťuje horkou letní atmosféru a pouští ven našlapaný taneční singl s příznačným názvem Hype. Spolupracoval na něm s rapperem Dizzee Rascalem, jehož slova ještě více tvrdí už tak energický song. Navíc Calvin Harris usilovně pracuje na nové desce, takže do konce roku snad můžeme těšit na další nálož taneční muziky.

OLLY MURS UKAZUJE SVOJE TĚLO

K zástupu těch, kteří na letošní rok slibují novou desku, se přidává i britský popový zpěvák Olly Murs. Ten kromě práce na albu stihl zamakat i na svém těle, které teď beze studu vystavuje v novém intimním černobílém videoklipu k singlu You Don’t Know Love. Slibovaného alba bychom se měli dočkat ještě před Vánoci.

Témata: Sia, Olly Murs, Calvin Harris, Dizee Rascal, From, Alessia Cara, CHVRCHES, Hayley Williams, Clean Bandit

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít