TOP 7 videoklipů týdne: Marpo vyznává lásku Lenny, Annabelle staví sebevědomí nad názory ostatních a We Are Domi natáčeli na horách

Vydáno 07.03.2023 | autor: Kateřina Nováková

Ve výběru klipů tentokrát najdete Annabelle, která dává vědět, že jí na hodnocení ostatních moc nezáleží. Siluety využily klip Díky Vám pro oznámení turné s Divokým Billem, We Are Domi natáčeli na horách a B-Side Band zase v sauně a fitku. Marpo home-made klipem k songu Napořád vyznal lásku Lenny a ze zahraničí se hlásí Jonas Brothers a Jacob Lee.

TOP 7 videoklipů týdne: Marpo vyznává lásku Lenny, Annabelle staví sebevědomí nad názory ostatních a We Are Domi natáčeli na horách TOP 7 videoklipů týdne: Marpo vyznává lásku Lenny, Annabelle staví sebevědomí nad názory ostatních a We Are Domi natáčeli na horách

We Are Domi nepolevují a servírují další singl

Česko-norská kapela We Are Domi představuje nový klip k singlu Paradise. Videoklip je z dílny Ruye Okamury a za hudební produkcí stojí finský producent Lasse Piirainen. Píseň oznamuje debutové album kapely, k němu plánuje i české klubové turné. V Praze vystoupí 26. dubna v Lucerna Music Baru. 

Annabelle posílá někam ty, co ji chtějí hodnotit

Mladá zpěvačka Annabelle má za sebou hned několik hitů. Teď přichází se singlem smart&dumb, který má být vitáním roku 2023. "Má být vztyčeným prostředníčkem tomu, co si o nás ostatní myslí, nebo co od vás očekávají. Je to oslava sebevědomí, oslava dávání sebe sama na první místo, i když to může občas působit sobecky," říká k významu nejnovějšího tracku zpěvačka. 

Annabelle pokřtila v Kasárnách Karlín své EP Kidnap Me Pls

Kapela Siluety vyráží na turné s Divokým Billem

Kapela Siluety připravuje debutovou desku, která vyjde až v příštím roce. O to víc cenný je pro ně fakt, že se se jim povedlo domluvit s harcovníky z Divokýho Billa, aby je vzali na letní tour. Oznámení této zprávy spojili s novým singlem Díky Vám, který má i svůj klip. „Chtěl bych jím poděkovat všem, kteří jsou zmíněni v textu, ať je to rodina, přítelkyně nebo skvělí fanoušci,“ říká bubeník Antonín Matyásko.

B-Side Band vydává song o uspěchaných životech

V novém singlu Magnum si bere B-Side Band na paškál uspěchanost každodenního života. Videoklip zachycuje členy kapely v nahrávacím studiu, ve fitku i oblíbené hospůdce. Kromě nich v klipu vystoupují také herci Michal Isteník a Jakub Uličník. 

Marpo vyznal lásku Lenny

Marpo a Lenny jsou spolu už pět let. Rapper výročí oslavil home-made videoklipem k písni Napořád, která se objevila na jeho aktuálním albu Backwoods Bred. Vyznává v ní své partnerce lásku a děkuje za společné chvíle. Domácí snímek pak diváka zavede do soukromí dvojice a jejího vztahu.

Marpo se v Plzni vrátil ke kořenům

Jacob Lee dorazí do Prahy

Jacob Lee zavítá už příští týden do Prahy. Fanoušky na koncert Café V lese láká videoklipem k písni Easy For You. Stejně jako text samotný se i snímek zabývá složitostmi nevyváženého vztahu. Nemá přitom jednu interpretaci, naopak si ve skladbě každý posluchač najde to své. Song je pátým singlem z nadcházejícího alba Lee, které se bude jmenovat Lowlyland.

Jonas Brothers lákají na nové album

Jonas Brothers hlásí tři roky po vydání posledního alba novou desku. Vyjde sice až v květnu, první singl Wings však už mohou příznivci sestavy několik dní poslouchat. Dýchají z něj sedmdesátá léta a jak kapela prozradila, právě toto období inspirovalo i zvuk dalších skladeb. V klipu si hlavní roli střihla herečka Haley Lu Richardson, která bývala velkou fanynkou Jonas Brothers.

Text: Kateřina Nováková, foto: Václav Filip, Bára Nosková
Témata:
B-Side Band, We Are Domi, Siluety, Annabelle, Marpo, Jacob Lee, Jonas Brothers

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít