TOP 7 videoklipů týdne: Skywalker se oklepávají ze sna a Sofian Medjmedj pozoruje nešťastné duše v kasinu

Vydáno 21.02.2023 | autor: Kateřina Nováková

Mezi novými klipy z uplynulého týdne najdete například ten z prostředí dekadentního kasina od Sofiana Medjmedj k songu Vice City. Novinku připravil i Paulie Garand s umělcem Under My Pillow, dále Skywalker i Honza Bendig, kterého čeká už tuhle sobotu koncert ve Foru Karlín. Hlásí se také Zrní a ze Slovenska rapper Earth a Peter Bič Project.

TOP 7 videoklipů týdne: Skywalker se oklepávají ze sna a Sofian Medjmedj pozoruje nešťastné duše v kasinu TOP 7 videoklipů týdne: Skywalker se oklepávají ze sna a Sofian Medjmedj pozoruje nešťastné duše v kasinu


Sny můžou být někdy dost šílený, říkají novým songem Skywalker 

Skywalker vydali klip k songu House of Gloom. Ten je o těch míň příjemných snech a taky o tom, jak šílený můžou někdy být. “Sny můžou být pěkně děsivý místo, ze kterýho se vracíte do reality zmatený a totálně rozložený. Když jsem byl dítě, měl jsem dost strašlivý sny a jediný, co jsem si přál, bylo se z nich probudit. Hlavním "poselstvím" našeho novýho songu má být to, že ať už vám v noci servírujou sny sebevětší šílenost, záleží jen na tom, jaký jsou vaše činy a myšlenky během bdělýho dne,” vysvětluje za kapelu frontman Jay. Skywalker vyráží v březnu na několik zahraničních zastávek s kapelou Attila.

Paulie Garand připravil deluxe verzi alba Amonit

Čtyři měsíce po vydání alba Amonit přichází Paulie Garand s jeho deluxe verzí. Ta má osm nových songů. Společně s rozšířeným tracklistem uvádí i klip Odyssea. Na beatu i featu exceluje umělec říkající si Under My Pillow, který se kromě úlohy producenta zdatně zhostil i role vokalisty. Paulie aktuálně jede několik klubových zastávek, od dubna je na line-upu Majálesů.

V casinu se můžou dít různé věci, ukazuje Sofian Medjmedj 

Vychytaný videoklip z prostředí lehce dekadentního casina servíruje Sofian Medjmedj. K záběrům skvěle sedí retro zbarvení záběrů i flitrované sáčko které na sobě Sofian má. Sofian Medjmedj brzy vyrazí na turné, už 2. března ho čeká ostravský Barrák, 16. března brněnská Fléda a 14. dubna MC Fabrika v Českých Budějovicích. 

Honza Bendig se nechal v klipu ubodat vlastním bráchou Marsellem

Honza Bendig se právě připravuje na svůj největší koncert v Praze, odehraje ho už 25. února ve Foru Karlín. Ještě předtím stihl vydat nový klip k songu Joj mamo s bratrem Marsellem, který je nominovaný na Českého lva za vedlejší herecký výkon ve filmu Banger. Jak titulek napovídá, klip má dost silnou dějovou zápletku. Otce bratrů si v věm zahrál Zdeněk Godla. Song Honza nazpíval s finalistkou Superstar 2020 Lucií Bikárovou.

Earth vydává skladbu Another Love

Ze Slovenska se s novinkou Another Love hlásí rapper Earth. Skladbu nahrál na hudební základ od Toma Odella, videoklip natočil pod taktovkou Jakuba Stelzera. Za několik dnů se pak chystá na turné, kde bezesporu i tento track zazní. Earthovi se daří nejen profesně, ale i v osobním životě. Na konci minulého roku s partnerkou Denisou přivítali dceru Nelly.

Peter Bič Project přichází s novinkou Maky

Peter Bič Project vyráží na turné, kromě něj pro fanoušky připravili také novinku Maky. „Je to malý dárek pro naše fanoušky. Je to první píseň, kterou jsme nahráli na naše připravované album, které chystáme na podzim,“ prozradila sestava. Na singlu spolupracovala s producentem Lacem Rychtárikom. „Dodalo to písni nový rozměr,“ má radost kapela. O videoklip se postaral Jaro „Jaris“ Válek.

Zrní vyrazili na projížďku

Zrní představuje singl Dráha, který je součástí jejího nového alba Široko daleko. Její produkce se ujal Ondřej Ježek. Videoklip sestava natočila během projížďky autem, video a střih si vzal na starosti Jakub Čermák.

Text: Kateřina Nováková, foto: Tom Tejkl, Maty The Creator, Vojtěch Mervart
Témata: Paulie Garand, Sofian Medjmedj, Skywalker, Jan Bendig, Earth, Zrní, Peter Bič Project

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít