TOP 8 videoklipů týdne: Ben Cristovao na jeden záběr, Rytmus rappuje o rozmazlených dětech

Vydáno 12.09.2017 | autor: redakce

Klipová osmička uplynulého týdne je bohatá na zástupce domácí i zahraniční scény. Rytmus, Ben Cristovao, Vypsaná Fixa, Kelly Clarkson, Beck a další vám servírují ještě horké novinky. Z naší nabídky si určitě vybere každý. 

TOP 8 videoklipů týdne: Ben Cristovao na jeden záběr, Rytmus rappuje o rozmazlených dětech TOP 8 videoklipů týdne: Ben Cristovao na jeden záběr, Rytmus rappuje o rozmazlených dětech

 

TĚŽKEJ POKONDR SI UTAHUJE Z POLITIKŮ


Těžkej Pokondr se s textem ke své nové předělávce písně Scatman od Johna Scatmana nepáral. Nese název Sketmen (Kretén) a klip k ní je plný parodií na výrazné osobnosti nejen české politické scény. Vystoupení dua ve fiktivní show Vypadáš jako…, jímž interpreti odkazují na soutěž Tvoje tvář má známý hlas, stylově uvede moderátor Ondřej Sokol. Ten si kromě sebe zahrál také mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka. Ve videu se představí i Andrej Babiš házející s Čapím hnízdem na hlavě koblihy po porotcích, nebo Petr Jablonský alias Miloš Zeman ukazující holí na Bohuslava Sobotku. Své role se dočkal také Lukáš Pavlásek, který si střihl Donalda Trumpa.

BECK VARUJE PŘED OMAMNÝMI LÁTKAMI


Nová deska Becka Hansena, na kterou fanoušci čekali bezmála tři roky, vyjde 13. října a bude se jmenovat Colors. Zpěvák se jim posledních pár týdnů čekání rozhodl zkrátit vydáním novinky Up All Night. Klip je o superhrdince, jež musí oděna v brnění čelit čím dál bizarnějším překážkám, aby zachránila svého přítele. Ten se totiž zúčastnil divoké party, na které byl jako spousta ostatních návštěvníků omámen halucinogenními látkami. O režii se postaral Canada.

RYTMUS RAPPUJE O ROZMAZLENÝCH DĚTECH


Slovenský rapper Rytmus sice jezdí luxusními auty a obléká si na sebe věci za desetitisíce, vždycky tomu tak ale nebylo. Až téměř do svých třiceti let žil na sídlišti od výplaty k výplatě a dodnes tak neskrývá své znechucení k dětem z bohatých rodin, které si mohou dovolit vše, na co si ukážou. A právě o nich vypráví i v novém klipu k písni Povolanie syn, v němž si zahrál hlavní roli rozmazleného jedináčka Martin Koch. V hudebním videu obráží společně s přáteli bary, ve kterých se opíjí do němoty, a řídí pod vlivem drog. Jednoho dne se mu vše vymkne z rukou a na přechodu nespatří maminku s kočárkem. Ten i dítětem uvnitř srazí a následně od nehody odjede. Výčitky svědomí však jednou doženou každého.

RECENZE: Rytmus dosáhl na nové desce Krstný otec svého dosavadního vrcholu

KELLY CLARKSON OHROMUJE NOVINKOU LOVE SO SOFT


Kelly Clarkson hlásí svůj návrat na hudební scénu. Zpěvačka vydává po dva a půl roku trvající odmlce, během které stihla porodit své druhé dítě, singl Love So Soft. Ten je součástí jejího chystaného alba Meaning Of Life, které vyjde 29. září. Ve videu plném speciálních efektů uvidíme interpretku oblečenou do několika různých šatů zpívající na magické louce nebo v domě na útesu.

BEN CRISTOVAO TANČÍ NA JEDEN ZÁBĚR

Benův Výhled je čtvrtá skladba z červnového EP s názvem Poslední. Klip k němu vydal velmi prostý. Je natočený jen na jeden záběr v jakémsi podchodu. Při refrénu se choreografie opakuje, kluci vsází na improvizaci. Řekli bychom, že se spíše snaží dát divákům prostor poslouchat sdělení a obsah písně, než pozorně sledovat videoklip. Majk Spirit se v klipu bohužel neukáže.

Ben Cristovao interview: Už nechci dělat to, co se ode mě očekává


ZAYN V NOVÉM KLIPU UTÍKÁ PŘED ZÁKONEM

Další člen One Direction, který se vydal na sólovou dráhu a udělal neuvěřitelně dobře. Zayn byl vlastně ten první impuls pro všechny ostatní. Nyní vydává jednu pecku za druhou. Nejnovější single Dusk Till Dawn nazpíval se Siou, ta se však v nově vydaném klipu neobjeví. Zayn utíká před zákonem po boku charismatické herečky Jamimi Kirke. Celý videoklip je nesmírně napínavý a jeho děj vás bude bavit do poslední chvíle. Své tomu dodaly zejména zajímavé lokace. Režisér Marc Webb se rozhl točit totiž v čínské čtvrti.


VYPSANÁ FIXA VZPOMÍNÁ NA DEVADESÁTKY

Nová deska Tady to někde je obsahuje i píseň Robí Valentýn, ke které jsme se nově dočkali klipu. Muzikanti vzpomínají na zlaté časy devadesátých let, na chvíle, kdy podivuhodným způsobem balili holky. Geniální text doplněný o bravurní herecký výkon Standy Adámka, který měl na holky v klipu opravdovou smůlu. Je to vlastně velice úsměvné. Režie se chopil Tomáš Bláha, který v minulosti točil spíše rapové klipy, tento však zvádl s naprostou precizností. V klipu se najde totiž úplně každý!

TOP 12 nejlepších domácích alb prvního pololetí 2017: Zrní, David Stypka, Vypsaná Fixa, Debbi, J.A.R. a další


VR/NOBODY A JEJICH ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH


Václav Rouček a NOBODYLISTEN. nebo-li VR/NOBODY je pozoruhodný český projekt, který má novou desku Proud. První singl Výsluní dostal podobu i vizuální, a to hned v celkové stopáži 7 minut. Video se spíše než klipu přibližuje krátkometážnímu filmu, ale opravdu moc příjemně se na něj dívá. Úvod, zápletka, vyústění a dva paralerní konce, aneb "co by kdyby". hezké zpracování a příjemná muzika.

text: Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

Text: Těžkej Pokondr, Zayn, Sia, Vypsaná Fixa, Rytmus, Ben Cristovao, Beck, Kelly Clarkson

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít