VIDEO: Těžkej Pokondr zpívá v předělávce hitu Scatman o kreténech a chystá se na podzimní koncerty

Vydáno 06.09.2017 | autor: redakce

Komické duo Těžkej Pokondr si v novém singlu bere na paškál nešvary sociálních sítí. Píseň, která je předělávkou hitu Scatman, se v jejich podání jmenuje Sketmen (Kretén).  V listopadu také odehrají dva velké koncerty. 

VIDEO: Těžkej Pokondr zpívá v předělávce hitu Scatman o kreténech a chystá se na podzimní koncerty VIDEO: Těžkej Pokondr zpívá v předělávce hitu Scatman o kreténech a chystá se na podzimní koncerty

Singl je první ochutnávkou z alba Star Boys, které vyjde 22. září. Režisérem videa je Štěpán FOK Vodrážka a účinkuje v něm řada známých osobností. Mimo samotných Pokondrů to jsou dále Ondřej Sokol, Adéla Gondíková, Michal Kavalčík, Richard Genzer, Martin Dejdar, Petr Jablonský, Martin Zounar, Oto Klempíř, Bob Klepl, Lukáš Pavlásek a další. Dočkáme se dokonce i imitace prezidenta Miloše Zemana. 

VIDEO: Doctor P.P. si v klipové road movie utahuje ze Zemana, Trumpa i Slavíka

Těžkej Pokondr slaví letos více než dvacet let na scéně, i toto výročí oslaví albem Star Boys. "Věříme, že se našim věrným fanouškům bude líbit nové album, na kterém jsme pracovali více než tři roky a že si užijeme koncertní mejdany v Brně a Praze!" vzkazuje svým příznivcům Těžkej Pokondr. V brněnském Sonu vystoupí 23. listopadu a v pražském Foru Karlín 28. listopadu. 

Témata: Těžkej Pokondr, Scatman

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít