TOP 6 videoklipů týdne: Těžkej Pokondr oslavuje Hynka Čermáka, Kylie Minogue tančí v country klubu

Vydáno 03.04.2018 | autor: Lucie Šimůnková

Také první dubnový týden přináší nové klipy. Z těch domácích jsme vybrali novinku skupiny Těžkej Pokondr, která předělala slavnou italskou skladbu L'Italiano od Toto Cutugny. Klipy vypustili i Australané 5 Seconds Of Summer nebo Kylie Minogue, Brazilka Anitta či Charlie Puth z New Jersey. 

TOP 6 videoklipů týdne: Těžkej Pokondr oslavuje Hynka Čermáka, Kylie Minogue tančí v country klubu TOP 6 videoklipů týdne: Těžkej Pokondr oslavuje Hynka Čermáka, Kylie Minogue tančí v country klubu


Anitta vyráží do tanečních klubů

Brazilská zpěvačka Larissa de Macedo Machado, známá pod uměleckým pseudonymem Anitta, vydává po třech měsících nový singl. Tentokrát se rozhodla pro skladbu Indecente, v níž zpívá o tom, jak málo je v ní dobrého. Klip sladila do červeno-stříbrné barvy. V jeho úvodu tancuje v uzavřené místnosti, posléze se ale rozhodne vyrazit do města a potěšit svým tanečním uměním také návštěvníky několika diskoték. Na mezinárodní scéně prorazila Anitta v minulém roce. Do povědomí posluchačů se dostala zejména písní Switch, kterou nazpívala s rapperkou Iggy Azalea, a spoluprací s J Balvinem na skladbě Machika.

 

Sabrina Carpenter se cítí jako mimozemšťan

Osmnáctiletá Sabrina Carpenter spojila v nové písni Alien své síly s anglickým DJem a skladatelem Jonasem Blue. V Londýně natáčeném videoklipu se snaží vylíčit, jak šílené by to mohlo být, kdybyste se vypravili do vnitřku své vlastní hlavy. Dle zpěvačky by tato "zkušenost" mohla vypadat trochu jako kdyby se mimozemšťan ocitl na planetě Zemi. Z videa, které zrežírovala Carly Cussen, je tak cítit zmatenost a strach z nového. Skladba Alien bude součástí nového alba Sabriny Carpenter, které vyjde v nejbližších měsících.

 

Těžkej Pokondr oslavuje Hynka Čermáka

Těžkej Pokondr se hlásí s klipem ke skladbě Hynek Čermák, jíž oslavuje právě českého herce tohoto jména. Jako hudební podklad tentokrát skupina použila známou italskou píseň L'Italiano od Toto Cutugny. Jak kapela po vydání prozradila, čtyřiačtyřicetiletý držitel Českého lva věděl, že o něm song vzniká, a byl k tomu svolný. Pravděpodobně i proto se rozhodl ve videu sám účinkovat. Natočené záběry jsou doplněné o prostřihy z Čermákových filmů.

Těžkej Pokondr oslavil ve Foru Karlín 21 let působení, gratulovali Lukáš Pavlásek nebo Martin Dejdar

Kylie Minogue tančí v country klubu

Kylie Minogue, australská kráska, která letos oslaví páte kulatiny, si k výročí již za pár dní nadělí čtrnácté studiové album s názvem Golden. Již dříve avizovala, že bude inspirované country a sama se připodobňuje k Dolly Parton na tanečním parketu. Dalo by se také říct, že se jedná o následování trendu, který započaly například Miley Cyrus nebo Lady Gaga. Její nový klip ke skladbě Stop Me From Falling je odlehčenou letní hitovkou, kde je Kylie v country klubu, rozverně tančí a s kapelou za zády si užívá příjemnou muziku, která osloví na první poslech.


Charlie Puth podporuje v LA lidská práva a mír

March for Our Lives 2018 byla akce, která se odehrála v ulicích Los Angeles. Vystoupily zde hvězdy nejvyšší třídy a s nimi i tento mladík Charlie Puth. Že vám jeho jméno nic neříká? Jeho singly ale obletěly celý svět. Duet si v minulosti zazpíval s Meghan Trainor, Selenou Gomez nebo Lil Waynem. V roce 2015 vydal debutové album. V jeho novém klipu Change je zachycena atmosféra průvodu. Tisíce lidí s transparenty bojující za lásku, mír a žádné zbraně. Rovnocennost a lidská práva.

5 Seconds Of Summer hrají v kostce

Další australská partička představuje nový klip. Z chystaného třetího studiového alba se aktuálně jedná o singl Want You Back. Celý videoklip se odehrává v malých, stísněných obytných kostkách. Nejspíš se jedná o symbol frustrace, kdy vidíme bubeníka hrajícího hlavou dolů nebo zpěváka Ashtona krčícího se v koutě. Barevně laděný klip připomíná spoustu počinů už dávno zpracovaných. Nenadchne ani neurazí.

text: Andrea Štipčáková, Lucie Šimůnková

Témata: Kylie Minogue, Anitta, Charlie Puth, Těžkej Pokondr, 5 Seconds Of Summer, Sabrian Carpanter

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít