TOP 6 videoklipů týdne: Šermíř Alexander Choupanitch v roli zpěváka, Marcell nahrál titulní skladbu k filmu Přes prsty a Charlie Puth si zahrává s ohněm

Vydáno 27.08.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Největším překvapením uplynulého týdne je rozhodně novinka Alexandera Choupanitche. Rodák z Brna totiž nejenže exceluje v šermu, ale po svých rodičích, operních pěvcích, zdědil také něco málo z jejich hudebního talentu a s DJem Wichem nahrál svůj debutový singl Víme oba. Z tuzemských zástupců si pak pro své fanoušky připravil novou píseň také Marcell, k jehož songu Tvůj svět nazpívala vokály Lucie Bílá. Ze zahraničí k nám své klipy posílají Taylor Swift, Charlie Puth, 5 Seconds of Summer a Lana Del Rey.

TOP 6 videoklipů týdne: Šermíř Alexander Choupanitch v roli zpěváka, Marcell nahrál titulní skladbu k filmu Přes prsty a Charlie Puth si zahrává s ohněm TOP 6 videoklipů týdne: Šermíř Alexander Choupanitch v roli zpěváka, Marcell nahrál titulní skladbu k filmu Přes prsty a Charlie Puth si zahrává s ohněm

Alexander Choupenitch si zarapoval s DJ Wichem

Šermíř Alexander Choupenitch se svým fanouškům představil ve zcela jiné roli! Pětadvacetiletý reprezentant České republiky si splnil sen a nahrál svůj debutový song Víme oba, v němž si zahostoval také DJ Wich. „Myslím si, že Tom od toho vůbec nic nečekal. Jen že přijde sportovec a něco zkusí. A nakonec byl sám překvapený, že se to tak povedlo,“ prozradil Alexander Choupenitch na tiskové konferenci. Ke své písni stihl brněnský rodák natočit také videoklip, který vznikal dlouhých čtrnáct hodin. O taneční choreografii se postarala Anet Antošová.

Taylor Swift v klipu plném barev

Taylor Swift vyslala do světa už třetí singl ze svého nejnovějšího alba Lover, které mohou fanoušci zpěvačky poslouchat od minulého pátku. Videoklipu se tentokrát dočkala píseň nazvaná stejně jako album, v překladu Milenec. Oproti předešlým singlům, jimiž interpretka na svou novou desku lákala, je tento song pomalejší a klip o něco barvitější. Dívka v něm skrze sněžítko nahlíží do minulosti na život svých rodičů – Taylor Swift a tanečníka Christiana Owense.

Taylor Swift má další rekord, překonala i Adele. Její nový klip za jediný den vidělo přes 30 milionů lidí

Marcell si zazpíval po boku Lucie Bílé

S novinkou přichází také Marcel Procházka alias Marcell, který si k nahrávání svého singlu Tvůj svět pozval kolegyni Lucii Bílou. Tu však ve vzniklém klipu její příznivci neuvidí. A i sám Marcell se v něm objeví jen několikrát. Video je totiž z velké většiny složeno ze záběrů z filmu Přes prsty, jehož je skladba ústřední písní.

Charlie Puth si zahrává s ohněm

Své fanoušky novým klipem potěšil i Charlie Puth, který v chytlavé skladbě I Warned Myself zpívá o tom, jak si zahrával s ohněm. Jak ale dále v textu přiznává, klidně by vše podstoupil znovu. O ohni pak nejen zpívá, ale stal se také ústředním motivem klipu, který zpěvák natočil pod taktovkou Brendna Vaughana.

RECENZE: Charlie Puth nosí hitové melodie po kapsách

5 Seconds Of Summer čelí svým démonům

Své místo v top klipech týdne si vysloužili také 5 Seconds Of Summer, kteří si tentokrát pořádně zaexperimentovali. A to nejen hudebně. Jejich novinka totiž nejenže zní jinak než předchozí skladby formace, ale video se doslova zvrhne ve výpravu do mysli jednotlivých členů skupiny. Ti v klipu čelí svým největším démonům.

Lana Del Rey potěšila své fanoušky hned dvakrát

Lana Del Rey posílá svým posluchačům devítiminutový klip, který napasovala hned ke dvěma skladbám ze svého posledního alba Normal Fucking Rockwell. První část videa, v níž zpěvačka zpívá na pláži a zdolává vlny oceánu, je věnována skladbě Fuck It I Love You, další pak písni The Greatest. Ačkoliv druhá polovina klipu na tu předchozí plynule navazuje, fanoušci se dočkají odlišného vizuálu – tentokrát z baru.

AUDIO: Lana Del Rey nahrála písničku o masových útocích střelnou zbraní v Americe

Text: Andrea Štipčáková

Témata: Alexander Choupenitch, DJ Wich, Taylor Swift, Marcell, Lucie Bílá, Charlie Puth, 5 Seconds Of Summer, Lana Del Rey

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít