AUDIO: Lana Del Rey přichází s Láskou. Novou deskou se pokusí zavděčit fanouškům

Vydáno 20.02.2017 | autor: redakce

Love. V názvu nové písně Lany Del Rey netřeba hledat žádné složitosti a také samostná novinka je ve svém vyznění přímější, než tomu bylo u skladeb z předchozích dvou desek Ultraviolence (2014) a Honeymoon (2015). Písnička spíš dává vzpomenout na Lanu z období jejího nejúspěšnějšího alba Born To Die. 

AUDIO: Lana Del Rey přichází s Láskou. Novou deskou se pokusí zavděčit fanouškům Lana Del Rey přichází s Láskou. Novou deskou se pokusí zavděčit fanouškům

Po komerčním úspěchu Born To Die a následné "rajské" reedice se Lana Del Rey snažila vyvíjet svůj zvuk, ale u posluchačů se nesetkala s tak vřelým přijetím. O chystané nové řadové desce proto tvrdi, že ji chce udělat hlavně pro své fanoušky. A už podle pilotního singlu je jasné, že ti budou její novou tvorbu zbožňovat. Song Love totiž na sto honů daleko křičí: "zasněná melancholie značky Lana Del Rey". 

RECENZE: Lana Del Rey už asi jiná nebude. Když ji miluješ, není co řešit

Na novinku lákal před pár dny bilboard v Los Angeles, následně skladba unikla na internet, načež management zpěvačky zareagoval předčasným vydáním. Lana Del Rey by měla novou desku vydat v zatím nespeficikovaném termínu během letošního roku. 

vložte odkaz, text nemažte

Její poslední album Honeymoon vyšlo v září 2015 jen patnáct měsíců po předchozí řadovce Ultraviolence. Od té doby se zpěvačka stáhla do ústraní, loni o ní bylo nejvíc slyšet, když hostovala na albu Starboy The Weeknda. 

Témata: Lana Del Rey, Love, nová deska

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít