Červencové nové desky: Pozitivně naladěná Lana Del Rey, Ben Cristovao na tričkách nebo denní a noční Arcade Fire

Vydáno 10.07.2017 | autor: redakce

Kdo zná zákonitosti hudebního trhu, nemůže od července očekávat nikterak početnou přehlídku nových alb. Několik velkých titulů ale přece jenom v "okurkové sezóně" vychází. Lana Del Rey má chuť fo života, Ben Cristovao připravil svoje EP k netradičnímu vydání a Alice Cooper se připomíná po šesti letech. Denní a noční verzi své novinky mají Arcade Fire a neopomeňme ani Foster The People, kteří před nedávnem hráli na Rock for People.

Červencové nové desky: Pozitivně naladěná Lana Del Rey, Ben Cristovao na tričkách  nebo denní a noční Arcade Fire Červencové nové desky: Pozitivně naladěná Lana Del Rey, Ben Cristovao na tričkách nebo denní a noční Arcade Fire

 

Lana Del Rey - Lust For Life

Po singlech Love a Lust For Life přichází Lana Del Rey konečně i s celou novou deskou. Jmenuje se stejně jako duet s The Weekndem Lust For Life a podle toho, co zpěvačka říká, i podle dosavadních ukázek by mohla být o něco pozitivnější, než bylo u Del Rey zvykem. Kromě zmíněného kanadského zpěváka na albu pracovali i Sean Lennon (ano, syn Johna Lennona a Yoko Ono), Stevie Nicks nebo A$AP Rocky. Zatím největší komerční úspěch zažila Lana s nahrávkou Born To Die z roku 2012, předloňská Honeymoon naopak tolik žádaná nebyla.

POST SCRIPTUM (80): Lana Del Rey bude s Trumpem bojovat kouzly, Tom DeLonge byl zvolen ufologem roku

Ben Cristovao - Poslední

Nové EP si fanoušci budou moci pořídit v opravdu netradiční podobě. Ben se společně se svým managamentem rozhodl pro spolupráci se značkou Zoot a EP tak vychází na triku, s unikátním designem přímo od Bena. Zpěvák, který má statisíce fanoušků na sociálních sítích, jde jako vždy s dobou. EP zahrnuje pět nových skladeb: Poslední, Program, Nejlepší, Výhled a Nohy. Křest nové nahrávky se uskuteční na velkém open air koncertě v Praze 28. září.

vložte odkaz, text nemažte

 

Arcade Fire - Everything Now

Příznivci kanadského indie rocku se novinky Arcade Fire dočkají po téměř čtyřech letech od zatím poslední řadovky Reflector. Everything Now nabídne kromě třinácti nových písniček i zajímavé varianty obalů. K dostání totiž bude jak denní, tak noční verze. Pro milovníky vinylů je dokonce připraveno hned dvacet variací v různých světových jazycích. Produkčně se kromě skupiny zapojili i Thomas Bangalter z Daft Punk, Steve Mackley či Markus Dravs. Nahrávání probíhalo v Montrealu, New Orleans i Paříži.

 

Alice Cooper - Paranormal

Už sedmadvacátou položku si do své diskografie zapíše bláznivý rocker Alice Cooper. Připravoval ji nezvykle dlouho, vychází totiž šest let po předchozí Welcome 2 My Nightmare. Cooper, kterému bude příští rok v únoru už 70 let, si přizval i zajímavé hosty, jimiž jsou bubeník U2 Larry Mullen, Billy Gibbons ze ZZ Top nebo Roger Glover z Deep Purple. Prvním zveřejněným singlem se stala před pár týdny skladba Paranoaic Personality.

 

Foster The People - Sacred Heart Club

Nové, v pořadí třetí album Foster The People předznamenaly singly Doing It For The Money a Loyal Like Sid & Nancy. Svou novou tvorbu předvedla kapela nedávno i v Česku a na Slovensku. Začátkem července vystoupila nejprve na samostatném koncertě v Bratislavě a poté i na festivalu Rock for People v Hradci Králové. Největší úspěch zaznamenali Mark Foster a spol. hned s první deskou Torches. Byl na ní i hit Pumped Up Kicks a získali za ni tři nominace na Grammy.

 


Dále vychází:

  • Haim - Something To Tell You
  • WizKid - Sounds From The Other Side 14. 7.
  • Rage - Seasons Of The Back 28. 7.
  • Laibach - Also Sprach Zarathustra
  • Kenny Wayne Shepherd - Lay It On Down
 

Témata: nové desky, Lana Del Rey, Ben Cristovao, Alice Cooper, Arcade Fire, Foster The People

zavřít