TOP 9 videoklipů týdne (100.): Nekompromisní Billy Talent a výlet do jiné dimenze s Tegan And Sara

Vydáno 16.08.2016 | autor: Hana Bukáčková

Už sté vydání našeho pravidelného přehledu nových klipů nemůžeme oslavit ničím jiným než dalším parádním výběrem. Tentokrát si užijeme animované Tegan And Sara, divoké Billy Talent, zamilovanou Selenu Gomez nebo třeba domácí Republic Of Two.

TOP 9 videoklipů týdne (100.): Nekompromisní Billy Talent a výlet do jiné dimenze s Tegan And Sara Tegan And Sara propagují novou desku Love You To Death

JASON DERULO VÁS PROVEDE HOTELEM

Šestadvacetiletý americký zpěvák, producent a v neposlední řadě i výtečný tanečník představuje klip k singlu Kiss The Sky z alba Platinum Hits, které se povaluje na našich pultech od konce července. Jason se v hravém a vtipném klipu představuje jako zaměstnanec hotelu. Video je plné zajímavých tanečních kreací, u kterých se rozhodně nudit nebudete. Létem provoněný klip srší uvolněnou atmoférou. Mimo jiné tímto svým hitem roztancoval i moderátorky talk show Access Hollywood Live, kde byl nedávno hostem.

REPUBLIC OF TWO SE VRACÍ NA KŘEST SVÉHO NOVÉHO ALBA

Klipem k písni Sound Underneath My Skin z nového alba Back To The Trees se vrací Mikoláš Růžička a Jiří Burian nejenom ke stromům, ale především ke svému koncertu na Střeleckém ostrově. Na něm na konci červenci křtili své poslední a kritkou opěvované album. Zachycuje bezprostřední koncertní atmosféru této indie partičky včetně záběrů z odpoledních zkoušek.

LIVE: Večer indie tónů s Republic Of Two, Lake Malawi a Teepee

TEGAN AND SARA NÁS ZÁSOBUJÍ KLIPY

Po krátké pauzičce tu máme opět produktivní kanadské sesterské duo v akci. Pro tentokrát bodují s animovaným klipem plným zvířecích mutací k písni Hang On The Night z poslední desky Love You To Death. Jedná se o příjemnou elektropopovou záležitost, která vás přivede na jiné myšlenky. Lépe řečeno tak trochu do jiné dimenze.

vložte odkaz, text nemažte

KATE NASH PLNÁ ZMĚN

Britská zpěvačka a držitelka ceny BRIT Awards vydala další singl  s tématickým názvem Good Summer, který je protkaný létem, barvami a zahradní párty. Kate změnila nejenom barvu vlasů z hnědé na blond, ale i žánrově se odklonila spíše k popu. Jestli to je změna k lepšímu, to musíte posoudit sami.

BILLY TALENT VÁM UKÁŽOU SPRÁVNÝ NÁŘEZ

Řízný punk-rockový nářez této kanadské partičky vás vizuálně vrátí na jeden z jejích koncertů prostřednictvím "živáku" Louder Than The DJ z nového alba Afraid Of Heights. Zajímavé černobílé zpracování klipu ještě umocňuje už tak dravou atmosféru, která na jejich koncertech panuje, jak jsme mohli mimo jiné posoudit na červnovém vystoupení v rámci festivalu Aerodrome.

CHARLIE PUTH A SELENA GOMEZ PO ROZCHODU

Zpěvák Charlie Puth se vytasil s mimořádně povedeným klipem. Spolu se Selenou Gomez, se kterou nazpívali song We Don’t Talk Anymore, si zahráli expartnery. Každý z nich prožívá jeden den po svém. Neubrání se však myšlenkám na toho druhého. Ačkoliv je téma na první pohled smutné, kapesníčky potřebovat nebudete. Celou tu dobu snímku vládne jakási prazvláštní pozitivní energie.

HOŘÍCÍ ÚSTA BON IVER

Americký indie-folk žije! Tentokrát ale kytary leží v rohu, práší se na ně, neboť Bon Iver dali přednost elektronickým udělátkům. Kapela dokončuje práce na své třetí studiové desce a láká na ni pozoruhodnou skladbou s ještě podivnějším pojmenováním 22 (OVER S∞∞N). Když se podíváte na zbylé songy, vybafne na vás spousta dalších písní, které mají ve svém názvu divné znaky jako trojúhelníky nebo písmena řecké abecedy.

STÁRNEME S MASSIVE ATTACK

Legendární Massive Attack převedli dechberoucí show na letošním Rock for People. Patří k těm interpretům, kteří rozhodně nepodceňují vizuální stránku své tvorby. To dokazují i ve svém nejnovějším videoklipu, jímž doplnili skladbu The Spoils. Nádherně a minimalisticky zde znázorňují lidský život, od zrození po smrt, na jediné lidské tváři. Geniální.

LIVE: Rock for People se na závěr vyznamenal politickými Massive Attack i energickými Enter Shikari

KT TUNSTALL BAREVNÁ A POZITIVNÍ

Pokud už od rána máte chuť do něčeho vzteky bouchnout, nabízíme efektivní terapii, při níž nikdo k úrazu nepřijde! Skotská zpěvačka KT Tunstall se tasila s novým videoklipem a patrně si vzala za úkol rozesmát i toho největšího bručouna. V zajetí divokých barev a zajímavých geometrických obrazců pookřejete i vy!

text: Hana Bukáčková, David Stoklas

Témata: Jason Derulo, Tegan And Sara, Republic Of Two, Massive Attack, Billy Talent, Charlie Puth, Selena Gomez, Kate Nash, Bon Iver, KT Tunstall

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít