TOP 8 videoklipů týdne (136.): Harlej oslavuje Strážné anděly, Majk Spirit natáčel v Los Angeles

Vydáno 02.05.2017 | autor: Anna Hejkalová

V aktuálním přehledu klipů se vedle českých a anglicky zpívaných novinek dostalo i na slovenskou hudbu. Od našich sousedů se podíváme na zoubek jménům jako Korben Dallas, Majk Spirit nebo Moja Reč. Harlej se chystají na svůj velký koncert v Lucerně a ze zahraničí přicházejí třeba Selena Gomez a Kygo, Charlie Puth nebo Jeremih

TOP 8 videoklipů týdne (136.): Harlej oslavuje Strážné anděly, Majk Spirit natáčel v Los Angeles Harlej přicházejí s klipem Strážní andělé. Foto: Josef Beník


LANUGO
ODHALUJE SVÉ SOUKROMÍ

Původně se měl text nové písně Rosetta zabývat životy sousedů, kterým autoři textu, Markéta Foukalová a Viliam Béreš, vidí až do obýváku. Nakonec se rozhodli vyprávět příběh svých všedních dní, kdy už jim nezbývá dostatek sil opustit vlastní vesmírnou sondu i přesto, že touží objevovat nové kouty vesmíru. Dozvíme se tak o hygienických návycích Markéty, spacím úboru nebo nespavosti. Klip poměrně navozuje pocit intimity a jeho režisérka Petra Nesvačilová v něm zachytila i ty, bez nichž by píseň vůbec nevznikla - sousedy odnaproti.

KORBEN DALLAS POUŽILI KLIP TUBLATANKY

Po orchestrální desce Kam ideme se Korben Dallas na novém albu Stredovek vrátili ke své tradiční sestavě. Z ní je také písnička Prepáč, jejíž klip vznikl přestříháním klipu ke skladbě Matka slovenské kapely Tublatanka. Samozřejmě vše proběhlo až po svolení zakladatele Tublatanky, Martina Ďurindy, a manažera i textaře zároveň Martina Sarvaše.

Korben Dallas interview: České ženy se usmívají více a pěkněji než ty slovenské

MAJK SPIRIT PŘIVEZL LÉTO Z LA

Několik dní před vydáním nového singlu na svém facebookovém profilu Majk Spirit rekapituloval vybrané songy ze svých posledních pěti let kariéry. Mohli jsme si tak připomenout například Všetky oči na mne, Feel Alright nebo Primetime, song, jenž má přes 20 miliónů zhlédnutí na YouTube. Novinka se jmenuje #84, což může symbolizovat například 84 použitých řádků nebo také na ročník 1984, kdy se Majk Spirit narodil. V klipu se přeneseme do prosluněného Los Angels, kde byl Majk v průběhu zimní koncertní pauzy.

Kam na Majáles: 10 tipů, kde oslavit jaro, mládí a dobrou hudbu

PRAVDĚPODOBNĚ POSLEDNÍ SPOLUPRÁCE DUA MOJA REČ V KLIPU DJ WICHE

V pořadí již sedmým snímkem k desce Veni, Vidi, Wich, jež vyšla v půli loňského prosince, se stala píseň V tomto svete. V ní Wichovi hostuje slovenské rapové duo Moja Reč, u kterého se v poslední době spekuluje o ukončení spolupráce. Duo doplňuje Jakub Děkan. A všimněte si, že v tomto tracku poprvé za svou kariéru zpívá slovensky. Vizuální zpracování měl na starosti Tomas Falcon.

RECENZE: Veni, Vidi, Nic. DJ Wich se chce líbit všem, nahrál nejkonzumnější desku roku

PROMĚNA V MOTÝLA V KLIPU SELENY GOMEZ A KYGA

Příběh nového klipu Kyga a Seleny Gomez vypráví o muži, který po nehodě na motorce upadá do kómatu a ocitá se mimo své tělo. Přítelkyně, kterou vezl, umírá. Stále se však vyskytuje v mysli svého partnera a pomáhá mu uzdravit se. Po motocyklistově probuzení se vedle něj objevuje ve formě motýla a našeptává mu, že s ním bude i po zbytek jeho života. I přes šťastný konec videoklipu jsou z něj však fanoušci americké zpěvačky trochu zklamaní. Jejich oblíbenkyně v něm totiž stejně jako v posledních dvou videích k písním We Don't Talk Anymore a Trust Nobody nevystupuje.

CHARLIE PUTH SÓLO

Americký zpěvák Charlie Puth na sebe poprvé výrazněji upozornil v duetu See You Again s Wizem Khalifem a úspěšný byl také jeho singl We Don't Talk Anymore, na kterém spolupracoval se Selenou Gomez. V novince Attention se však představuje už jako sólový zpěvák. Píseň je předzvěstí interpretova chystaného druhého studiového alba, na kterém se z velké většiny podílel také autorsky. Za pouhých šest dnů po zveřejnění videoklip nasbíral více než 16,5 milionu zhlédnutí. 

HARLEJ OSLAVUJE STRÁŽNÉ ANDĚLY

Skupina Harlej prožívá rok s velkým R. V březnu vydala nové album s názvem Hodný holky zlý kluky chtěj, následně k němu vyrazila na turné a momentálně z něj prezentuje už třetí videoklip. Kapela jej vypustila do éteru 25. dubna a tentokrát se konečně dostalo na titulní skladbu desky s názvem Strážní andělé. Scénář i režii si vzal na starost Petr Vinc Havlíček, natáčení zaštítila společnost KH Filmin.

vložte odkaz, text nemažte

JEREMIH PŘICHÁZÍ S POTENCIÁLNÍM LETNÍM HITEM

Ve spolupráci s Chrisem Brownem a Big Seanem vydává Jeremy Felton, známý spíše pod uměleckým jménem Jeremih, klip I Think Of You. V něm třem kamarádům pomotá hlavy sexy dívka, kterou však ani jeden z nich nezajímá. A tak se rappaři snaží získat si její náklonnost všemi možnými způsoby. O klip se postarali režisér Daniel Cz a producent Andrew Listermann a už teď song mnozí pasují do pozice letošního letního hitu.


Text: Anna Hejkalová, Andrea Štipčáková

Témata: Lanugo, Korben Dallas, Tublatanka, Majk Spirit, DJ Wich, Moja Reč, Jakub Děkan, Selena Gomez, Kygo, Harlej, Charlie Puth, Jeremih

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít