TOP 6 videoklipů týdne (104.): Korben Dallas skvěle coverují Kollera, Never Sol zapojila sbor seniorek

Vydáno 13.09.2016 | autor: Hana Bukáčková

Začíná podzim a kapely se chystají do klubů. Při stěhování z festivalů však stíhají točit i povedené klipy. Korben Dallas si střihli skvělý cover Davida Kollera, Kanye West nabízí krásné ženy, The Fialky vzpomínají na léto a Midi Lidi tančí jak o život.

TOP 6  videoklipů týdne (104.): Korben Dallas skvěle coverují Kollera, Never Sol zapojila sbor seniorek Never Sol si vzala na pomoc sbor seniorek


KORBEN DALLAS
PŘEDĚLALI KOLLERŮV NEJVĚTŠÍ HIT

Slovenská kapela si troufla předělat Kollerův hit v rámci projektu David Koller & Friends. Korben Dallas, kteří byli předkapelou Lucie na nedávném turné, nejsou žádní troškaři a vybrali si skladbu Chci zas v Tobě spát. Udělali z ní tajemnější a temnější píseň. Předělávka se objeví také na albu a možná ji zahrají na vybraných koncertech v rámci tohoto projektu, jehož první zastávka proběhne 16. září v Praze. 

Korben Dallas interview: České ženy se usmívají více a pěkněji než ty slovenské

MIDI LIDI VYDÁVAJÍ KLIP K PŘEDPOSLEDNÍ DESCE

Nadčasová praštěná formace si dala načas s vydáním klipu Na co nesmíš zapomenout. Skladba je na jejich předposlední desce Operace Kindigo, která vyšla před pěti lety. V klipu není nouze o zajímavé taneční kreace především zpěváka Petra Marka. Se současnou deskou Give Masterpiece A Chance! vyráží v říjnu na turné, novinku pokřtí 7. listopadu v pražském klubu MeetFactory.

RECENZE: Nadčasoví Midi Lidi vzkazují: Udělejme si pořádek v životě!

NEVER SOL ZAPOJILA DŮCHODKYNĚ

Sára Vondrášková aka Never Sol napsala písničku Nur u příležitosti letošního ročníku mezigenerační přehlídky OLD'S COLL 2016. Spolupracovala se sborem seniorek říkající si Elpida, které se objevují i ve videu. Sboristky v minulosti vystupovaly například se skupinou Please The Trees, Jiřím Suchým, Pavlem Bobkem či Janem Burianem. Klip vznikl v režii Štěpána FOK Vodrážky. 

LIVE: Sexy minimalistický večer s Never Sol a Vök

THE FIALKY ODPALUJÍ POCTIVÝ PUNK

Festivalové léto je za námi a zbývá nám jen vzpomínat. Jedno takové fajn ohlédnutí zpátky si připravila punková kapela The Fialky. Vizuální materiál, který nahráli na letošních Mighty Sounds, použili pro nový videoklip k songu Punk77. Pokud byste rádi trochu toho poga a zběsilých kytar, můžete zaskočit tento pátek do pražského klubu Buben, kde The Fialky vystoupí.

SEXY TANCE Z FITKA KANYEHO WESTA

Kanye West posledních pár týdnů sype jeden videoklip za druhým. Nutno říci, že kvantita rozhodně neubírá na jejich kvalitě. Tentokrát zvolil poměrně jednoduchý motiv a vydáváme se do jednoho zapadlého fitka. Tam se do rytmu beatů vlní upocená žena a působí to přinejmenším provokativně. Nicméně všechno funguje tak, jak má, a klip svůj účel plní.

JAMES ARTHUR OSLAVUJE RODINNOU ATMOSFÉRU

Nový klip zpěváka Jamese Arthura hraje na city. Černobílý snímek je jakousi ódou na rodinu a rodinný život jako takový. Pohodová skladba Say You Won’t Let Go tak dostala skvěle padnoucí vizuální kabátek. Pokud třeba nemáte rádi děti nebo se závazků tak nějak bojíte, třeba právě tento klip vám změní pohled na věc.

vložte odkaz, text nemažte

Témata: Korben Dallas, David Koller, Midi Lidi, Never Sol, Kanye West, James Arthur, Mighty Sounds

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít