TOP 8 videoklipů týdne (145.): Katy Perry obsadila do klipu brazilskou hvězdu Gretchen, Pokáč zpívá o vůních léta

Vydáno 11.07.2017 | autor: Anna Hejkalová

Ani v červenci neustává smršť nových klipů. Tento týden se vydáme za brazilskou hvězdou Gretchen, která si zahrála ve videu Katy Perry, Kesha nás dostane svou modlitbou a Pokáč zazpívá o vůních léta. Ze Slovenska nás zdraví Korben Dallas a Majk Spirit a tím přehled nových klipů zdaleka nekončí. 

TOP 8 videoklipů týdne (145.): Katy Perry obsadila do klipu brazilskou hvězdu Gretchen, Pokáč zpívá o vůních léta TOP 8 videoklipů týdne (145.): Katy Perry obsadila do klipu brazilskou hvězdu Gretchen, Pokáč zpívá o vůních léta


MACKLEMORE
PLNIL NAROZENINOVÁ PŘÁNÍ SVÉ BABIČCE

Že 100. narozeniny jsou opravdová událost, si uvědomil i Macklemore. Proto přiletěl za svou babičkou do Kalifornie a celý den jí plnil přání. Díky tomu si udělali výlet v kabrioletu, házeli vajíčka na dveře a hráli hry na automatech. Nakonec došlo i na narozeninovou oslavu s kamarádkami, dortem a striptérem. Píseň Glorious, kde svůj part dostala Skylar Grey, neukazuje jen jaký je Macklemore hodný vnuk, ale především upozorňuje na jeho chystanou první sólovou desku.

AUDIO: Macklemore složil píseň pro dceru, asistuje mu Ed Sheeran

OPTIMISTICKÁ ANNA K. NA PROCHÁZCE PROSLUNĚNÝM LESEM

Co mi za to dáš? Tuto otázku si klade Anna K. v písni z alba Světlo. Napsal ji její přítel Tomáš Vartecký, známý z kapel Wanastowi Vjecy a Kurtizány z 25. avenue, který spolupracoval s Lukášem Pavlíkem z Čechomoru a Janem P. Muchowem. Aby známých jmen nebylo málo, režii klipu si vzal na starosti Martin Linhart. Tomu se povedlo zachytit velmi pozitivní prosluněnou atmosféru i přes momentální nepřízeň osudu Anny K., která se momentálně léčí z nádorového onemocnění. 

Anna K. interview: Jsem srdcař a jinak to nikdy nebude

KESHA NAPSALA MOTLITBU K LEPŠÍM ZÍTŘKŮM

Po několika neúspěšných letech, kterými si Kesha prošla, se blýská na lepší časy. Soundtrackem k této životní změně je píseň Praying, kterou napsala spolu s Benem Abrahamem. Kesha v něm zrcadlí své několikaleté společníky, deprese a pocity méněcennosti. Ty se od sebe snaží odpoutat i v klipu, jenž režíroval Jonas Åkerlund. Praying ale není jen singlem, tato balada je především pilotem nové desky, která vyjde 11. srpna a ponese název Rainbow.

vložte odkaz, text nemažte

KORBEN DALLAS VEHNALI VIETOR DO PLACHET TANEČNICI LOTTĚ LOVE

Videoklip ke skladbě Vietor z posledního alba Korben Dallas, Stredovek byl pořízen v prostorách Luna baru v bratislavském hotelu Kyjev. Hlavní roli zde měla tanečnice Šárka Nohelová alias Lotta Love - zakladatelka Bratislava Burlesque a zároveň oceňovaná performerka za představení Ghost of the City. Právě útržky tohoto představení jsou zachyceny v novém klipu, protože se s krásně snoubí s textem i atmosférou písně. Estetický zážitek je ale vše, co tento klip přináší, strhující děj nečekejte.

Korben Dallas interview: Předělat Kollerův megahit Chci zas v tobě spát? To je jako udělat graffiti na národní památce

PAVEL CALLTA ŠÍŘÍ DOBROU NÁLADU

O hormonu štěstí způsobujícím dobrou náladu, pocity štěstí a tlumícím bolest zpívá ve své nové písni Pavel Callta. K songu začátkem června natočil v Praze také klip, ve kterém si zpěvákůV Endorfin zahrála účastnice slovenské Miss 2010 Natália Drocárová. Video vzniklo pod taktovkou společnosti Forward Creatives a během prvního týdne jej vidělo téměř 200 tisíc lidí. Samotná skladba je pak třetím singlem z hudebníkova druhého připravovaného alba, jež ponese název Jedno tělo, jedna duše a vyjít by mělo již letos.

POKÁČ ZPÍVÁ O VŮNÍCH LÉTA

Pokáč vypustil do světa svůj první letní song, ve kterém hravým a zábavným způsobem jemu vlastním přibližuje strasti spojené s horkými prázdninovými dny. Klip plný aromatických vůni natočil v Praze. Vystřídal v ní hned několik dopravních prostředků, podíval se k Vltavě, nebo na Václavské či Staroměstské náměstí. Se zvukem píně mu pomohl Johny Rainbow alias Honza Balcárek z kapely Light And Love, o klip se pak postaral Jakub Mahdal.

MAJK SPIRIT POSÍLÁ FANOUŠKŮM POZITIVNÍ VIBRACE

Majk Spirit vypouští do světa letní videoklip k písni VIBE, ve kterém si se svými přáteli a jejich dětmi užívá slunečného počasí u vody. Na novince se kromě slovenského rappera hudebně podílel i Marek Šurin, o videoklip plný zábavy a pozitivní energie se pak postaral Zbyněk Surovec. Majk Spirit si k vydání nového klipu vybral magické datum plné šťastných sedmiček – zveřejnil ho 7. 7. 2017 v 17:17, a zároveň s ním ohlásil také třetí sólové album. To půjde do prodeje 8. srpna 2018.

KATY PERRY PŘENECHALA MÍSTO BRAZILCE GRETCHEN

Když Katy Perry před časem zveřejnila na svých sociálních sítích soutěž o nejlepšího tanečníka k písni Swish Swish, dočkala se velkých ohlasů. V konkurenci jejích fanoušků nejlépe obstála téměř šedesátiletá brazilská zpěvačka Gretchen, známá spíše z 80. let, která si za svůj předvedený výkon vysoutěžila hlavní roli v chystaném klipu Američanky. V něm si Gretchen užívá společnosti mladých lidí, s nimiž tančí na basketbalovém hřišti. Samotnou Katy Perry však budeme hledat ve videu marně - ona ani Nicki Minaj, se kterou song nazpívala, v něm neúčinkují.

Text: Anna Hejkalová, Andrea Štipčáková

Témata: Macklemore, Kesha, Anna K., Tomáš Vartecký, Korben Dallas, Pokáč, Pavel Callta, Majk Spirit, Katy Perry

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Filmový festival Karlovy Vary 2024 SOUTĚŽ: Monkey Business v lomu Velká Amerika
zavřít