VIDEO: Birdy vyletěla z klícky. Singlem Keeping Your Head Up zve na svou novou desku

Vydáno 31.01.2016 | autor: Josef Martínek

Britský zázrak jménem Birdy znovu hlásí posun o krok vpřed. V 19ti letech vydá už svoji třetí řadovou desku a zdá se, že se v pop music už otrkala. Pilotní singl Keeping Your Head Up má totiž hitové předpoklady. Chystaná nová deska Beautiful Lies vyjde 25. března. 

VIDEO: Birdy vyletěla z klícky. Singlem Keeping Your Head Up zve na svou novou desku Birdy ještě není ani 20 let

Teprve v květnu jí bude 20 let, přesto už britská písničkářka Birdy není žádnou nezkušenou začátečnicí. Svět popu poprvé ohromila jako patnáctiletá, kdy si na bedra naložila skladby známějších kolegů a poprvé naznačila, že se rodí nová hvězda. Ještě víc vystrčila růžky druhou řadovkou Fire Within. Na té nabídla jak silné hitové melodie v čele se singlem Wings z pera Ryana Teddera z OneRepublic, tak zdánlivě nenápadné niterné písničky. Jaká bude deska s pořadovým číslem tři?

AUDIO: Talentovaná Birdy chystá nové album. První singl je křehký duet

První singl dává tušit, že tohle ptáče už definitivně dospělo. Birdy je zase o kus sebevědomější a jistější v kramflecích. Song Keeping Your Head Up má všechny předpoklady k tomu, aby provětral všemožné žebříčky. Přesto se znovu nejedná o nějakou prvoplánovou odrhovačku. Birdy je tentokrát tajemná a atmosférická, aby mohla poté spustit zvučný refrén, který vás roztančí. Zpěvačka navíc opět potvrzuje svůj autorský potenciál, podílela se totiž na skládání i na produkci. 

V doprovodném klipu nás pak bere až do své ložnice. Právě tam totiž video začíná i končí. Mezitím ale vidíme, co se odehrává přímo v její mysli. Jestli bude mít podobný tah na branku i na nadcházející desce, uvidíme (a hlavně uslyšíme) už 25. března. 

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít