VIDEO: David Stypka a Ewa Farna vás uhranou silou svých hlasů v duetu Dobré ráno, milá

Vydáno 12.09.2017 | autor: redakce

David Stypka připomíná svou oceňovanou desku neboj. novým videoklipem. Režíroval ho Jonáš Červinka známý jako Lipo a je k písni Dobrá ráno, milá, ve které s ním zpívá Ewa Farna.

VIDEO: David Stypka a Ewa Farna vás uhranou silou svých hlasů v duetu Dobré ráno, milá VIDEO: David Stypka a Ewa Farna vás uhranou silou svých hlasů v duetu Dobré ráno, milá

Po písních Vrány taky a Jericho přichází David Stypka se společným songem s Ewou Farnou. Její vynikající interpretace dodává duetu křehkost, přesvědčivost a naléhavost. Režisér videoklipu Lipo, vlastním jménem Jonáš Červinka, rezignoval na aktuální trendy a píseň pouze citlivě doplnil obrazovou poetikou inspirovanou fotografiemi Josefa Sudka a Františka Drtikola.

RECENZE: Neboj, David Stypka s Bandjeez za zády vládne úchvatným hlasem i výjimečnými písněmi

Autor písně David Stypka k tomu říká "Spolupráce s Ewou jak ve studiu, tak při natáčení videa pro mě byla velkou zkušeností. Ewa je profesionál každým coulem. Navíc pokaždé přináší milou a přátelskou atmosféru. Totéž platí o režisérovi videa. Jonáš je tvůrčí člověk, který přesně ví, co chce a jak toho dosáhnout. Bylo to poměrně náročné natáčení, ale jen co skončilo, říkal jsem si, že s těmi lidmi půjdu znovu kdykoli do čehokoli."

Ewa dodává: "Davida jsem předtím neznala, ačkoliv jsme ze stejného kraje. Tudíž bez jakýchkoli předsudků jsem si píseň pustila. Má nádherný text, a když mi zněla v hlavě týden v kuse, ozvala jsem se, že se ji nemůžu zbavit a jdu do toho. Jsem za to moc ráda. David má uhrančivý hlas, tvůrčí talent a já se zase mohla projevit v jiné poloze, než ve které jsem častěji k slyšení."

Poslechnout si Davida Stypku naživo bude možné ještě letos na několika samostatných koncertech. Komorní turné odstartuje 19. října v pražské Malostranské besedě a skončí ve Stypkově rodném kraji 16. prosince ve Frýdku Místku v klubu STOUN.

Témata: David Stypka, Ewa Farna, Dobré ráno, milá

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít