VIDEO: Ewa Farna představuje nový filmový hit, bere Všechno nebo nic

Vydáno 02.01.2017 | autor: Pavel Vičar

Ewa Farna oslavila v roce 2016 deset let na hudební scéně a vydala úspěšný hit Na ostří nože. Se skončeným rokem se rozhodla rozloučit novým singlem Všechno nebo nic, který má být lákadlem na novou stejnojmennou filmovou komedii. Také tahle poloha Ewě skvěle sedne.

VIDEO: Ewa Farna představuje nový filmový hit, bere Všechno nebo nic VIDEO: Ewa Farna představuje nový filmový hit, bere Všechno nebo nic.

Tvůrci oslovili kromě Ewy Farne také Daru Rolins, která svoji filmovou píseň určenou především pro slovenský trh vypustila do světa již před několika týdny. Pro verzi českou a polskou (film se bude promítat i v Polsku) vsadili tvůrci právě na Ewu a volba to byla opravdu skvělá. Kdo jiný je hvězdou na obou hudebních trzích?

FOTOREPORT: Ewa Farna ve Foru Karlín: Velkolepá show a hosté Tomáš Klus, Klára Vytisková nebo Majk Spirit

Nová píseň Všechno nebo nic nám představuje zpěvačku po dlouhé době v klidnější a jemnější poloze, ale i tak se jedná o dobře odvedou práci. Ewa dokáže skvěle pracovat s hlasem a právem patří mezi naše nejlepší zpěvačky. O hudbu se postaral René Rypar a silný text má na svědomí Gabriela Osvaldová. Rozhodně se dá říci, že Ewa Farna má zaděláno na další velký hit. Pokud se v podobném duchu ponese celá její další deska, máme se rozhodně na co těšit.

vložte odkaz, text nemažte

Ewa Farna interview: Učím se zjišťovat, co vlastně chci

Video natočil polský režisér Alan Kepski, který se postaral o obě klipové verze. Kromě záběrů na dobře vypadající zpěvačku uvidíme i pár fragmentů z filmu, který by se mohl i díky dobré hudbě stát hitem v kinech. Všechno nebo nic můžete vidět od 12. ledna.

Témata: Ewa Farna, Všechno nebo nic, Na ostří nože

4,50

čtenáři

hlasuj
zavřít