VIDEO: Ewa Farna si přeje Vánoce na míru

Vydáno 03.11.2017 | autor: redakce

Zpěvačka Ewa Farna naděluje k letošním Vánocům svým fanouškům poprvé ve své kariéře píseň s vánoční náladou. Kromě toho ji během listopadu čekají projekce jejího dokumentu Neznámá známá ve vybraných českých kinech.

VIDEO: Ewa Farna si přeje Vánoce na míru VIDEO: Ewa Farna si přeje Vánoce na míru

Ewa Farna si podzim i zimu užije hlavně na cestách po českých a polských kinech, kde osobně uvádí filmový dokument Neznámá známá. Těší ji ale, že spolupráce s firmou Mall.cz, kterou byla oslovena pro nazpívání vánoční písně, mohla být i přínosem do její tvorby.

VIDEO: Ewa Farna v kinech pustí diváky do zákulisí své práce i do svého soukromí

"V mém životě se toho děje hodně - koncerty, teď dokument, pořád nějaké focení, natáčení, že si člověk zapomíná najít čas na to, kolem čeho se to má celé točit. Písničky. Já jsem taky věčný prokrastinátor a čím jsem starší, tím jsem sebekritičtější a trvá mi, než něco vypustím," dodává zpěvačka.


 
"Proto když přišla nabídka udělat vánoční písničku, řekla jsem, že je to skvělá příležitost si dát jasný časový limit, svolat ty skvělé hudebníky, které kolem sebe mám a vrhnout se na to. Díky lidem, kterým věřím, vznikla něžná píseň s účastí dětského sboru, která mi dovoluje předvést se jako zpěvačka zase v jiném světle. Je to píseň, za kterou si jako autoři stojíme, a navíc se stane součástí televizních spotů během Vánoc, takže to je super," říká Ewa.

 
Termíny a místa projekcí dokumentu Ewa Farna 10: Neznámá známá
12. 11. 2017 Ostrava, Cinema City
16. 11. 2017 Plzeň, Cinema City
19. 11. 2017 Praha, Cinema City Chodov
23. 11. 2017 Liberec, Cinema City
26. 11. 2017 Brno, Cinema City Olympia
28. 11. 2017 Olomouc, Kino Metropol
30. 11. 2017 Pardubice, Cinema City

tz, jm

Témata: Ewa Farna, Vánoce na míru, Neznámá známá

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít