VIDEO: Fast Food Orchestra chystají česky zpívanou desku. První ochutnávkou je singl Struny

Vydáno 26.08.2017 | autor: redakce

Oblíbená ska parta Fast Food Orchestra vydá letos v říjnu, po třech letech od předchozí desky ZEN, nové album. První ochutnávkou z něj je singl Struny, který vychází i s příběhovým videoklipem.

VIDEO: Fast Food Orchestra chystají česky zpívanou desku. První ochutnávkou je singl Struny VIDEO: Fast Food Orchestra chystají česky zpívanou desku. První ochutnávkou je singl Struny

"Klip, stejně jako písnička, pojednává o strunách, které propojují lidské duše. Našponovaná struna může prasknout, povolená neladí, ideální stav je struna napnutá tak akorát," vysvětluje k obsahu textu samotného songu frontman Fido.

Fast Food Orchestra interview: Není nic lepšího, než pod sebou slyšet lidi zpívat texty našich písní

Natáčelo se v intimní atmosféře divadla D21 na Vinohradech a hlavní dvojici, rozplétající a zaplétající se v strunách, ztvárnili herci Barbora Vyskočilová a Ondřej Novák. O režii klipu se postaral Otakar Faifr.

Nové, v pořadí už deváté album kapely, vyjde v polovině října a bude kompletně v češtině. To možná věrné fanoušky kapely překvapí. Album bude samozřejmě doprovázet turné, jehož kompletní zastávky zveřejní skupina již brzy. 

Témata: Fast Food Orchestra, Struny, ska

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít