VIDEO: Nová deska Radiohead vyjde již tuto neděli. Druhý singl je snový

Vydáno 07.05.2016 | autor: Josef Martínek

Radiohead napínali své fanoušky s novým albem pět let a nyní pro ně přichystali týden snů. Začalo to prvním singlem Burn The Witch, který velmi rychle následuje další upoutávka Daydreaming. A již tuto neděli 8. května vyjde i nové album. 

VIDEO: Nová deska Radiohead vyjde již tuto neděli. Druhý singl je snový Thom Yorke v novém klipu Radiohead

Devátá studiovka Radiohead zatím nemá název a kapela o ní vyjma dvou singlů zatím vlastně nic neřekla. Fanouškům ale nejspíš bohatě postačí informace, že digitálně vyjde už tuto neděli. Fyzicky si ji budou moci pořídit v polovině června. 

VIDEO: Radiohead promluvili ze tmy a přinášejí mrazivě tajemný animák

Druhá vlaštovka Daydreaming je minimalistického rázu, její videoklip pod taktovkou režiséra Paula Thomase Andersona trvá skoro šest a půl minuty a zpěvák Thom Yorke v něm otevírá řadu dveří do nejrůznějších typů prostorů. Na konci najde útočiště v jeskyni. Srdce každého fanouška kapely nad touto atmosférickou lahůdkou nepochybně zaplesá. 

vložte odkaz, text nemažte

Předchozí nahrávka Radiohead vyšla pod názvem The King Of Limbs v roce 2011. Ohledně nástupce skupina dlouho mlžila, bylo ale veřejným tajemstvím, že novinka vyjde právě letos. Kapela za pár dní vyráží i na koncertní turné, kde nové písně jistě zazní. 

4,00

čtenáři

hlasuj
zavřít