VIDEO: V novém klipu Monkey Business Worst Lover Ever je Matěj Ruppert jako Adolf Hitler

Vydáno 28.08.2019 | autor: Aleš Harazim

Matěj Ruppert jako Adolf Hitler, Anna Geislerová jako Eva Braunová, Vladimir 518 a Orion jako nacisté a písnička s názvem “Nejhorší milenec”. Tenhle videoklip má všechny předpoklady stát se hitem.

VIDEO: V novém klipu Monkey Business Worst Lover Ever je Matěj Ruppert jako Adolf Hitler VIDEO: V novém klipu Monkey Business Worst Lover Ever je Matěj Ruppert jako Adolf Hitler

Monkey Business vydali nový videoklip k písničce Worst Lover Ever a docela se odvázali. V klipu vystupuje zpěvák Matěj Ruppert jako Adolf Hitler, do nacistických uniforem se oblékli členové PSH Vladimir 518 a Orion a Hitlerovu milenku Evu Braunovou ztvárnila herečka Anna Geislerová.

LIVE: Monkey Business oslavili devatenáctiny ve velkém stylu a tradičně, přesto v novém

Písnička Worst Lover Ever je z poslední desky kapely Bad Time For Gentlemen a pojednává, jak název napovídá, o nejhorším milenci. V klipu to dopadne tak, že se Eva Braunová nakonec spustí s židem, kterého ve videoklipu stylově hraje syn známého pražského rabína Karla Sidona Daniel.

Kapela se chystá na podzimní koncertní šnůru do českých a moravských klubů, která začíná 11. října v hořovickém klubu Labe a do Vánoc zavítají za fanoušky do dalších osmi měst. Tradiční prosincový koncert v pražské Lucerně se namísto komorního Music Baru přesune do Velkého sálu.

Monkey Business budou také jedním z hlavních koncertních hostů Hudebních cen Žebřík, jejichž vyhlášení proběhne 13. března 2020 v DEPO2015 v Plzni.

Text: Aleš Harazim

Témata: Monkey Business, videoklip, Worst Lover Ever, Bad Time For Gentlemen, Adolf Hitler

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít