Tři sestry v plné polní: Vybraly repertoár z prvních tří alb

Vydáno 2020-05-09 09:19:39

První streamované koncerty hudebníci vysílali z provizorních podmínek zkušeben nebo obýváků. Současný trend je ale zřejmý - dokud se vše nevrátí do normálu, budeme vídat přenosy plnohodnotných koncertů se show, jakou známe z klubů, hal a festivalů. Právě tak zahrály Tři sestry v pátek 8. května. V rámci šňůry Vinyl Tour vystřihli čtyřicet skladeb, repertoár vybírali z prvních tří desek.    

Koncert se uskutečnil v hale Pragosoundu. Lou Fanánek Hagen na pódiu také vzpomínal na zatím poslední koncert v Peci pod Sněžkou.

Celý večer uváděl Vlasta Korec, který mimo jiné zmínil, že Ing. Magor se šel před koncertem proběhnout a stihl třicet šest kilometrů. Další stream Tří sester proběhne 23. května a kapela při něm oslaví třicet pět let fungování. Diváci se mohou těšit na sto minut v plné palbě a vystoupení, které kapela připravovala do branických ledáren. Vystoupí i plánovaní hosté. 

Foto: Radim Hromádko

Témata: Tři sestry, Vinyl Tour, Lou Fanánek Hagen

Tři sestry v plné polní: Vybraly repertoár z prvních tří alb Tři sestry v plné polní: Vybraly repertoár z prvních tří alb

Zobrazit fotogalerii (44)

zavřít