VIDEO: Alkehol vypustil do světa nový song s Josefem Vojtkem a Petrem Jandou. Apeluje tím na oslavu svého čtvrtstoletí v Lucerně

Vydáno 02.03.2017 | autor: Nicola Bernard

Čtveřice rockerů vypustila do světa nový track spolu s videoklipem, ve kterém si zahostoval frontman Kabátu - Josef Vojtek a legendární Petr Janda, u kterého track nahráli. Apelují tím na oslavu čtvrtstoletí.

VIDEO: Alkehol vypustil do světa nový song s Josefem Vojtkem a Petrem Jandou. Apeluje tím na oslavu svého čtvrtstoletí v Lucerně VIDEO: Alkehol vypustil do světa nový song s Josefem Vojtkem a Petrem Jandou. Apeluje tím na oslavu svého čtvrtstoletí v Lucerně

Kapela ve složení Ota Hereš (kytara, zpěv), Petr Buneš (kytara), Tonda Rauer (baskytara) a Radek Sladký (bicí) oslaví své čtvrtstoletí již za necelý měsíc ve Velkém sále pražské Lucerny. Spolu s nimi tam zahostují Josef Vojtek, Lou Fanánek & Tři sestry a legendární Petr Janda, v jehož studiu Propast kapela track nahrála. Autorem hudby i textu je Petr "Kuna" Buneš.

vložte odkaz, text nemažte

Ota Hereš (Alkehol) interview: Lucernu jsme na začátku kariéry vyprodali, takže se tam vracíme se stejným úmyslem


Společná fotka v sestavě, ve které kapela track nahrála. Zdroj: instagram kapely (alkehol_original)

,,Byl to nápad nás všech. Chtěli jsme využít účast hostů pro nějaké to zpestření.. Točili jsme tuto píseň u Petra Jandy v nahrávacím studiu Propast. Pracovalo se nám fakt dobře - je tam opravdu skvělé prostředí a dobrý zvuk," prozradil na úvod Radek Sladký. ,,Píseň ,,Rockeři" v Lucerně společně zazní a velice se na to těšíme," dodává. ,,Taky jsme trochu zavzpomínali na úplný začátek Alkeholu, když nás vzali Kabáti na první koncert," doplňuje Petr ,,Kuna" Buneš. 

Pokud patříte mezi rockery nedočkavé, můžete si zkrátit čekání návštěvou koncertu v rámci turné 25 let.

3. 3. - Liberec (Lidové sady)
4. 3. - České Budějovice (Lucerna)
7. 4. - Ostrava (Garage) + KOMUNÁL
8. 4. - Olomouc (S-KLUB) + KOMUNÁL

Text: Nicola Bernard, foto: Josef Beník (Beníkovorockovoko)

Témata: Alkehol, Lucerna, Petr Janda, Tři sestry, Josef Vojtek, Lukáš Pavlásek

0,00

čtenáři

hlasuj

Mohlo by Vás zajímat

zavřít