VIDEO: Spice Girls ohlašují návrat! Má ale comeback ve třech smysl?

Vydáno 10.07.2016 | autor: redakce

Nejúspěšnější girlband všech dob se vrací! Spice Girls ke dvacátému výročí od vydání svého největšího hitu Wannabe ohlásily comeback. Budou na to ale pouze tři, Melanie C a Victoria Beckham se už k triu Mel B, Geri Halliwell a Emma Bunton nepřipojí. 

VIDEO: Spice Girls ohlašují návrat! Má ale comeback ve třech smysl? Spice Girls teď budou vystupovat ve třech

Skupina zatím podrobnosti svého reunionu neprozradila, pouze pozdravila fanoušky prostřednictvím krátkého videa na YouTube. V něm děkují za dvacetiletou oddanost a zvou na společnou party. Ta by podle kuloárních zvěstí měla proběhnout příští rok v červenci v londýnském Hyde Parku.

Comebacky: Hromadný návrat dinosaurů

Trojlístek teď bude s odkazem na svá křestní jména vystupovat pod názvem GME. Návrat ale vzbuzuje spíše rozporuplné reakce. Internetem se nesou ohlasy, že se děvčata dala znovu dohromady jen proto, aby ždímala peněženky svých oddaných příznivců, a že girlband složený ze žen ve středním věku nemá kromě nostalgie co nabídnout. Obzvlášť když dvě členky chybí. 

vložte odkaz, text nemažte

Spice Girls slavily největší úspěchy v druhé polovině devadesátých let, poprvé zanikly v roce 2000. O sedm let později se sice daly znovu dohromady, kromě best ofky už ale žádnou novou desku nevydaly. Další z příležitostných comebacků proběhl v roce 2012 na závěrečném ceremonilu olympijských her v Londýně

Témata: Spice Girls, Victoria Beckham, Mel B, Melanie C, Emma Bunton, Geri Halliwell, girlbandy

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít