Bicep se vrací do Roxy. Předvedou jedinečný obraz své hudební vášně

Vydáno 21.12.2018 | autor: redakce

Loňské vystoupení Bicep v Praze zaznamenalo mnohé pozitivní recenze. A není divu, že i debutové album zvedlo extrémní vlnu zájmu po celém světě. Bicep vytvořili jedinečný odraz své hudební vášně a svět reaguje nebývalým zájmem. Do Roxy se vrátí se svým DJ setem 22. března.

Bicep se vrací do Roxy. Předvedou jedinečný obraz své hudební vášně Bicep se vrací do Roxy. Předvedou jedinečný obraz své hudební vášně

Matt a Andy pocházejí z Belfastu, ale jejich domovem je Londýn. Ten ztělesňuje vše, co dvojici spojuje - vibrace tmavého undergroundu, multižánrovost na každém kroku i taneční pulz daleko přes 120 beatů za minutu. Vše začalo úspěšným blogem Feel My Bicep, kde kluci shromažďují svou hudební sbírku, která odráží jejich široký vkus a promítá se do jejich setů (umístění na č. 8 v RA Top100DJs 2016).

Andy C otevře v únoru klubovou sezónu v Roxy

Hned první hypnotické EP vydané pod Aus Music "Just EP" vletělo nekompromisně na klubovou scénu a v roce 2015 bylo vyhlášeno jako Track Of The Year shodně časopisy Mixmag i DJ Mag. Následoval disco/bass remix Gotta Let You Go a Bicep zamířili definitivně pod uznávaný label Ninja Tune.

tz, jm

Témata: Bicep, Roxy, Ninja Tune

 

zavřít