ANKETA: Má s AC/DC do Prahy jako zpěvák dorazit Axl Rose? Ptáme se čtenářů

Vydáno 01.04.2016 | autor: redakce

Kvůli zdravotním problémům zpěváka Briana Johnsona a následnému odkladu zbývajících deseti koncertů amerického turné jsou AC/DC neustále pod drobnohledem médií i fanoušků. Kdo s nimi odjede zbývající koncerty? Říká se, že Axl Rose z Guns N' Roses. Líbilo by se vám, kdyby s nimi zpíval i 22. května v pražských Letňanech? Dejte svůj názor najevo v anketě. 

ANKETA: Má s AC/DC do Prahy jako zpěvák dorazit Axl Rose? Ptáme se čtenářů AC/DC nejspíš dorazí do Prahy bez zpěváka Briana Johnsona

 

Načítání...

Aktuální informace říkají, že Axl Rose s AC/DC s velkou pravděpodobností absolvuje odloženou část amerického turné. Kapela ani zpěvák sice zatím nic nepotvrdili, Rose byl ale spatřen při návštěvě studia v Atlantě, kde australští rockeři zkouší. Že jde o pravdivé domněnky, potvrdil i syn bývalého kytaristy skupiny Malcolma Younga, Ross.

Kdo s AC/DC odzpívá pražský koncert? Možná Axl Rose z Guns N' Roses

Ani pokud se spekulace potvrdí a Axl vyrazí s AC/DC na odloženou americkou šňůru, nemusí to automaticky znamenat, že s kapelou pojede i do Evropy. Jeho domovští Guns N' Roses totiž chystají na letošek velký comeback v původní sestavě, takže se bude muset věnovat i "vlastním" povinnostem. Kdo tedy odzpívá 22. května už dávno vyprodanou show v Letňanech, zůstává otázkou. 

Svůj názor můžete v naší anketě vyjádřit i vy. Brali byste Axla jako náhradníka, nebo je to podle vás špatná volba?

zavřít