Citron se rozhodli po smrti Pařízka pokračovat, hledají nového bubeníka

Vydáno 27.04.2021 | autor: redakce

Kapelu Citron v březnu letošního roku zasáhla zpráva o úmrtí šéfa Radima Pařízka, který podlehl komplikacím spojeným s jeho operací. Po spekulacích, které kolovaly kolem pokračování formace, nyní Citron vydali jasné stanovisko – nekončí.

Citron se rozhodli po smrti Pařízka pokračovat, hledají nového bubeníka Citron se rozhodli po smrti Pařízka pokračovat, hledají nového bubeníka

Citron potřebovali po úmrtí dlouholetého kapelníka Radima Pařízka několik týdnů na rozmyšlenou. Spolu se synem bubeníka se nakonec rozhodla pokračovat a hodlá dokončit i roztočené album. Na podzim navíc formaci čeká turné, které musela už dvakrát kvůli pandemii koronaviru překládat.

Radim Pařízek - Rockový bubeník stál u největších úspěchů tuzemské metalové legendy Citron

„Tátův odchod nás všechny hluboce zasáhl, ale věříme, že nás bude na všech našich dalších cestách vždy provázet. Citron byl pro něj dítě, kterému věnoval velkou část svého života a já jako jeho jediný syn (a zároveň člen) cítím niternou potřebu odkaz kapely udržet. Záleží teď nejenom na odhodlání kapely, ale i fanoušků. Jejich podpora pro nás bude rozhodující. Jedno z tátových životních mott vždy bylo, že se musí hrát a jet dál přes všechny překážky, a v takovém duchu budeme pokračovat dál,“ uvedl Radim Pařízek mladší pro portál iDnes.cz.

Aktuálně kapela hledá nového bubeníka, který by zesnulého muzikanta nahradil. S tím dotočí i rozdělanou desku. „Základem budou tátovy písně, které na desku složil. Další informace poskytneme po plánované osobní schůzce kapely,“ dodal Pařízek.

redakce, foto: archiv kapely
Témata: Citron, Radim Pařízek

zavřít