Hentai Corporation opouští další člen, s kapelou se loučí klávesista Adam Novotný

Vydáno 03.06.2024 | autor: iREPORT

Hentai Corporation se v krátké době loučí s dalším členem. Po baskytaristovi Durexovi se řady kapely rozhodl opustit také klávesista Adam Novotný. „Rozcházíme se v dobrém, jsme stále kámíci,“ uvedla sestava s tím, že Novotný opouští sestavu z časových důvodů.

Hentai Corporation opouští další člen, s kapelou se loučí klávesista Adam Novotný Hentai Corporation opouští další člen, s kapelou se loučí klávesista Adam Novotný

Adam Novotný působil v Hentai Corporation šest let. Nahradil původního člena Františka Kouckého, který kapelu opustil kvůli problémům se šlachami. Klávesista odchází z thrash-rock'n'rollového bandu z časových důvodů. Nedokáže skloubit hraní s rodinou a dalšími projekty.

Hentai Corporation opouští baskytarista Durex

„Snažili jsme se všemožně vymyslet, jak vyjít vstříc Adošovu teranapranými diáři, ale prostě je to unreal. Chceme dodělat desku a valit dál, ale s časovými možnostmi Ádi je to prostře nereálný v nějakém rozumném horizontu. Je to megaškoda, protože pecky, který už jsme přes časový obtíže připravili, jsou totální kult. Ale už to prostě nešlo,“ oznámili Hentai Corporation.

Aby nedošlo k jakýmkoliv spekulacím, dodali, že s Novotným zůstávají i nadále kamarádi. „Aďa s námi dohraje léto a případně podzim a my se budeme snažit najít novýho člena ansámblu, který trhá kloky, abychom vám udělali dobře nejen na tschoraka,“ poodhalila kapela další plány.

V krátké době tak přichází Hentai Corporation o dalšího člena. V lednu se rozhodl z osobních důvodů z pražské skupiny odejít také baskytarista Matouš Duraj aka Durex. „Před dvěma lety se mi narodila dvojčata, v práci to začal bejt taky docela mazec (a protože muzika nás nikoho neživí, nejde to úplně upozadit) a řeším i nějaký další věci, který vyžadujou můj čas a energii,“ vysvětlil tehdy.

red, foto: Martin Hanáček, Matěj Urbanec
Témata: Hentai Corporation, Adam Novotný, odchod

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít