Hity z devadesátých let ožijí v O2 areně, zahrají tam Kelly Family

Vydáno 28.03.2017 | autor: redakce

Rodinná skupina The Kelly Family nedávno oznámila svůj návrat na hudební pódia. V rámci turné We Got Love - Live 2018 přijede 8. března příštího roku koncertovat také do pražské O2 areny. Formace, která v devadesátých letech doslova pobláznila miliony fanoušků po celém světě, zahraje zásadní hity své tvorby, mezi které patří skladby jako An Angel, Nanana, I Cant Help Myself, Santa Maria a další. V současnosti skupina vydala i nové album.

Hity z devadesátých let ožijí v O2 areně, zahrají tam Kelly Family Hity z devadesátých let ožijí v O2 areně, zahrají tam Kelly Family

The Kelly Family byli fenoménem devadesátých let, kdy písně této rodinné formace pobláznily miliony fanoušků po celém světě. Během své kariéry prodali více než 20 milionů alb, získali několik ocenění i platinových či dokonce multiplatinových desek. Po téměř desetileté pauze vyráží na celoevropské turné s názvem We Got Love - Live 2018.

TOP 8 nejslavnějších rodinných kapel: Kelly Family, The Jackson 5, Bee Gees a další

Koncertní šnůra naváže na nebývalý zájem o první koncert v německém Dortmuntu, jehož vstupenky zmizely za osmnáct minut z pultů předprodejů. Celkem se kapela zastaví ve dvaceti halách a městech v Evropě, včetně největší haly České republiky, pražské O2 areny. The Kelly Family v minulosti navštívili Prahu několikrát. 

vložte odkaz, text nemažte

"V rámci návratu slavné skupiny The Kelly Family se nám podařilo zajistit také jejich koncert v Praze. Kapela přijede v silné sestavě a zahraje slavné písně, které ovlivnily miliony fanoušku po celém světě," řekla ke koncertu Lucie Nouzová z pořádající agentury JVS group.

Fanoušci The Kelly Family se mohou těšit na zásadní hity kapely, která pochází z pro kapelu přelomových alb Over The Hump, Almost Heaven, Growin Up nebo From Their Hearts. V živé paměti posluchači v celé republice jsou tak stále populární písně An Angel, Nanana, I Cant Help Myself, Santa Maria, The Wolf, Baby Smile a mnoho dalších. Do Prahy tak dorazí Angelo, Paddy, Jimmy, Maite, Joey, Patricia a další členové kapely.

Vstupenky na koncert skupiny The Kelly Family, který se uskuteční 8. 3. 2018 v pražské O2 areně, jsou v prodeji v síti Ticketportal již v pátek 31. března.

tz, jm

Témata: Kelly Family, O2 arena, koncerty

 

zavřít