Kidnap předvede v dubnu v Roxy mimořádně emotivní set

Vydáno 31.03.2019 | autor: redakce

Britský deep-houseový kouzelník Kidnap Kid zažil velmi úspěšné poslední dva roky. Jeho hudební vývoj a posun znamenal i zkrácení jména na Kidnap. Pražská Roxy zažije 19. dubna jeden z jeho typických melodických a hluboce emotivních setů. Pro plný zážitek je nutno slyšet naživo.

Kidnap předvede v dubnu v Roxy mimořádně emotivní set Kidnap předvede v dubnu v Roxy mimořádně emotivní set

Ve svých osmadvaceti letech se Kidnap dočkal celosvětového uznání. Za sebou má tour s Disclosure, Clean Bandit nebo Rudimental a pozornost si získal i jeho vlastní label Birds That Fly, kromě něj vydává čile i na Anjunadeep. 

London Elektricity odehraje v Roxy vůbec poprvé celonoční set

Matt Relton neboli Kidnap se věnuje hudbě od svých čtrnácti let. Tenkrát ho zajímal drum'n'bass a na kole jezdil hrát po všech možných parties. House music ho více oslovila před osmi lety a že to byl krok správným směrem potvrdil hned vzápětí. Ještě jako student univerzity vydal v roce 2012 song Vehl, který se stal na iTunes Best Electronic Song toho roku. Díky tomu dal o sobě vědět široké veřejnosti, upsal se slavnému anglickému labelu Black Butter (Gorgon City, andhim, Sub Focus, Bodhi,...) a také se vydal na tour s Clean Bandit, Rudimental nebo Disclosure, se kterými se ukázal v roce 2014 poprvé i v Praze.

V současné době se Kidnap řadí mezi nejúspěšnější britské hudebníky a se svými dvacet osmy lety i mezi nejmladší, kteří dosáhli celosvětového uznání. Před třemi lety založil svůj vlastní nezávislý label Birds That Fly a pod ním následoval i první release Moments.

Svou tvorbou a sety umí přenést na taneční parket jedinečný a procítěný element a právě to se dá připsat jeho oblibě. Důkazem mohou být i skladby jako Brokenhearted, novinka Aba (Anjunadeep) a především emotivní sety jako ten z Mixmag Lab NYC. Ochutnávku současného melodického deep housu přiveze Kidnap už 19. dubna do pražské Roxy.

tz, jm

Témata: Kidnap, Roxy

zavřít