Kiss možná už skutečně naposledy v Praze. Zahrají v O2 areně v létě

Vydáno 14.11.2019 | autor: redakce

Po epické a příběhové pětačtyřicetileté kariéře, která zahájila éru rockových legend, KISS oznámili, že v roce 2020 prodlouží své závěrečné turné, vhodně pojmenované End of the Road. Skupina potvrdila, že se v rámci rozlučkového turné ještě jednou vrátí i do České republiky, a že v rámci své monumentální show vystoupí v pražské O2 areně.

Kiss možná už skutečně naposledy v Praze. Zahrají v O2 areně v létě Kiss možná už skutečně naposledy v Praze. Zahrají v O2 areně v létě

Kiss jsou jednou z nejznámějších a nejvlivnějších rockových kapel všech dob. Skupina, která v roce 2014 vstoupila do Rock & Rollové síně slávy, vydala 44 alb a prodala po celém světě více než 100 milionů desek. Kariéra kapely, jejíž koncerty jsou dokonalým zážitkem, je poznamenána rekordně navštěvovanými koncertními šňůrami po celém světě. Turné End of the Road je pak věnováno milionům fanouškům KISS Army.

Kiss se znovu vrátí do Prahy. Unikla data koncertů, v Praze zahrají 1. července

"Všechno, co jsme vybudovali a všechno, co jsme si za poslední čtyři desetiletí podmanili, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří v těch letech naplnili kluby, arény a stadiony. Toto turné bude závěrečná oslava pro ty, kteří nás viděli a poslední šance pro ty, kteří ne. KISS Army, rozloučíme se na našem posledním turné s naší největší show a pak půjdeme tam, odkud jsme přišli. Odejdeme stejně, jako jsme přišli „Unapologetic and Unstoppable," řekli KISS.

LIVE: Kiss se naposledy loučili s Prahou. Na fanoušky plivali krev i oheň

O dalším případném koncertu Kiss se mluvilo už v minulém týdnu, tentokrát je to tedy už oficiálně. Zahrají 1. července 2020 v O2 areně. Vstupenky budou v prodeji od 22. listopadu od 10 hodin. Přednostně je můžete koupit v rámci iDNES Premium a Live Nation klubu už 20. 10. v 10 hodin. Cena se bude pohybovat mezi 1690 - 2999 Kč.

Text: TZ

Témata: Kiss, End of the Road tour, koncert, Praha, O2 arena

zavřít