Lucie potvrdila účast na Summer Areně. Vystoupí v Brně a Ostravě

Vydáno 01.07.2020 | autor: redakce

Kapela Lucie v létě vystoupí v rámci projektu Summer Arena v Brně a Ostravě. Na koncertech zahraje ve své původní, nejznámější sestavě. Návštěvníkům nabídce průřez svojí úspěšnou, více než třicet let trvající kariérou.

Lucie potvrdila účast na Summer Areně. Vystoupí v Brně a Ostravě foto: Ondřej Pýcha

Vystoupení v Brně a Ostravě budou jediná, která letos skupina Lucie na Moravě odehraje. Původně měla naplánovaný ještě koncert ve Slavkově u Brna, ten byl však kvůli situaci okolo koronaviru zrušený. Fanoušci tak mají jedinečnou příležitost vidět kapelu, která vstoupila na českou hudební scénu v roce 1998, naživo.

Příběh českého hitu: Lucie - Medvídek

Unikátní projekt s názvem Summer Arena se zastaví v šesti krajských městech a vedle vystoupení Lucie zprostředkuje dalších několik desítek koncertů. Během nich se na pódiu, které vyroste v atraktivním kulturním areálu, vystřídají Kabát, Daniel Landa, Wanastowi Vjecy, Chinaski, Anna K, Vojtěch Dyk a B-Side Band, Čechomor a koncertní verze muzikálu Děti ráje.

Pořadateli akce jsou agentury Glanc, Pink Panther Agency, BrainZone, Blackstar Media ve spolupráci s Live Nation CZ, které tento open air operativně připravily jako reakci na aktuální situaci, kdy je omezen počet návštěvníků.

Summer  Areny  budou vybaveny  tou  nejlepší  dostupnou  technikou,  jaká  je  za  běžných  podmínek k dispozici jen pro velké zahraniční interprety. Areny se pak po každém hudebním bloku budou stěhovat o město dál, jako běžné koncertní turné. Konkrétně se podívají do Jihlavy, Brna, Ostravy, Plzně, Prahy a do Liberce.

Lucie – Summer Arena

7. 8. Brno – Výstaviště
13. 8. Ostrava – Dolní Vítkovice

Text: TZ, foto: Ondřej Pýcha

Témata: Lucie, Summer Arena, Kabát, Daniel Landa, Wanastowi Vjecy, Chinaski, Anna K, Vojtěch Dyk a B-Side Band, Čechomor

zavřít