Pete Tong předvede v Roxy svůj vytříbený vkus

Vydáno 02.01.2020 | autor: redakce

Ve světě elektronické hudby je jen málo jedinců, kteří si mohou nárokovat takový vliv, jaký má Pete Tong. Za posledních dvacet let se stal vůdčím hlasem tanečního programu BBC Radio 1 a také tím, kdo rozhoduje o tom, co se bude poslouchat. Svůj vytříbený vkus a set plný nevydaných věcí předvede 22. února v pražské Roxy.

Pete Tong předvede v Roxy svůj vytříbený vkus Pete Tong předvede v Roxy svůj vytříbený vkus

Jeho nadání a cit pro vyhledávání nových talentů z něj učinily skutečnou ikonu průmyslu, která jde i za jeho hranice. Vyberme například filmy The Beach, Human Traffic nebo 24 Hour Party People, kterým dělal supervizi soundtracků a je jasné, že se zde setkáváme s člověkem nejpovolanějším. 

Provokatér Ezra Furman přiváží punkem řízlý indie-pop. Vystoupí v Roxy

Když zůstaneme u filmů, jeho jméno se vžilo i do legendární fráze "It’s all gone Pete Tong", která sloužila místo rčení "It’s all gone a bit wrong"’ Tato fráze pak dala jméno kultovnímu filmu, kde byl Pete též producentem. Ale zpět k hudebním úspěchům. Jeho páteční rádiová show Essential Selection je jedním z nejposlouchanějších pořadů již od roku 1991 a skončit nehodlá.

Před rokem fanoušci jistě zaznamenali i počin Ibiza Classics, kde Pete hraje v doprovodu celého orchestru největší hity taneční scény všech dob. Husí kůže zaručena. Proto nezmeškejte jeho pražský DJ set. Na setkání s takovou ikonou se nezapomíná. Již v únoru v Roxy.

tz, jm

Témata: Pete Tong, Roxy

zavřít
[banner1]