Plasy ovládne v sobotu tvrdá hudba, Knížecí metal fest bude hostit Arakain, Dogu nebo Fata Morganu

Vydáno 02.08.2017 | autor: redakce

Černá trika, roztrhané džíny a pořádně nacvičit házení hlavou. Gumičky do vlasů nechat, prosím, doma. V Plasích vás totiž čeká metalová noc plná hvězd - Knížecí metal fest. Na 5. srpna si ve svých diářích nechaly volno jak české kapely, tak i zahraniční. Bude z čeho vybírat.

Plasy ovládne v sobotu tvrdá hudba, Knížecí metal fest bude hostit Arakain, Dogu nebo Fata Morganu Plasy ovládne v sobotu tvrdá hudba, Knížecí metal fest bude hostit Arakain, Dogu nebo Fata Morganu


Arakain

Arakain je česká metalová kapela, která byla založena v roce 1982 z bývalých členů kapely Apad, jejímž zpěvákem byl Aleš Brichta. Ten se stal frontmanem kapely Arakain a byl jím až do roku 2002. Tyhle slavné rockery asi není třeba více představovat.

FOTOREPORT: Arakain znovu opanoval plzeňskou Šeříkovku, tentokrát s thrash metalem

Doga

Tahle hardrocková kapela vznikla na podzim roku 1988. Po svém vzniku koncertovala hlavně ve svém regionu a později vyjela na koncerty do Rakouska, Německa a Polska. V letošním roce mají na programu desítky rockových akcí a koncertů a vprostřed léta se budou těšit i do Plasů.

Fata Morgana

Kapela vznikla v Plzni roku 1986.V době hluboké totality skupina hrála tak intezivně a provokativně,až byla zcela zakázána. Po zboření opony byl opět obnoven chod Faty,která začala brázdit festivaly se svojí hororovou show. Letos slaví Fata Morgana 20 let činnosti a k tomuto výročí bude brázdit naši republiku s novým repertoárem a novou podiovou show.

Kreyson Memorial

Metalová kapela Kreyson slaví 25. výročí koncertního programu k desce Anděl na útěku. Zakládající členové Daniel Krob, Robert Vondrovic a bývalý člen Radek Kroc se rozhodli připravit obnovený program pro turné v roce 2017.

Septic People

Kapela, která vznikla díky plzeňskému ležáku, zahraje příhodně v Plasech a nebude to jen tak nějaké šimrání strun. Kluci do toho pořádně hrábnou a uzavřou tak celou metalovou noc v Plasech.

Pearly Seconds

Hlubokou mísu naplňte do půlky žhavou lávou. Přidejte poctivé, doma vypěstované rockové melodie nakrájené obětním nožem z damaškové oceli vykládaným černými perlami. Zahustěte 666 polévkovými lžícemi screamo řevu. Důkladně promíchejte. Dochuťte klasickou hudbou. Podávejte s nadšením a energií. Vpusťte draky do své duše, ohulte hlasitost a plně se poddejte rytmu pekelného večírku.

Circle

Příčin vzniku téhle kapely je několik, ale za tu hlavní lze brát pomalý rozklad kapely EKBB. "Jsme nová, silnější, dravější, ale stále zdravě nasraná kapela, která vám natrhne řiť a pročistí sluchovody..."

Časový harmonogram:
15:00 - 15:45 PEARLY SECONDS
16:00 - 16:45 CIRCLE
17:15 - 18:20 DOGA
18:50 - 19:50 SEPTIC PEOPLE
20:20 - 21:35 KREYSON MEMORIAL
22:15 - 23:15 ARAKAIN
23:50 - 01:00 FATA MORGANA

tz, jm, foto: Petr Tibi, archiv

Témata: Knížecí metal fest, Arakain, Doga, Kreyson, metal

zavřít