LIVE: Popová princezna Tate McRae vyprodala Forum Karlín. Učarovala mu charismatem i sexy pohyby

Vydáno 09.05.2024 | autor: iREPORT

Má hlas, má pohyby, příběh a ví, jak napsat virální hit. Tate McRae oslnila fanoušky ve Foru Karlín, kde předvedla ohromující kombinaci hudebního nadání, dechberoucí choreografie a neodolatelného charisma. Mladá umělkyně byla členkou popové šlechty korunována nedávno, přesto už nyní ukazuje, že má talent. Ne nadarmo bývá srovnávána Britney Spears.

LIVE: Popová princezna Tate McRae vyprodala Forum Karlín. Učarovala mu charismatem i sexy pohyby LIVE: Popová princezna Tate McRae vyprodala Forum Karlín. Učarovala mu charismatem i sexy pohyby

Tate McRae
Praha, Forum Karlín
8. 5. 2024

Nepovažuji se za skalní fanynku, ale když Tate McRae vyšla na podium, měla jsem husí kůži. Má na jevišti nepopiratelné charisma a stage presence. Přitahovala pozornost, alespoň tedy tu moji, k podiu jako magnet. Její pohyby jsou expresivní a energické, a každé gesto a sebemenší pohyb utváří příběh a velkolepou show. To, že je trénovaná a bývalá kompetitivní tanečnice, je rozhodně znát, protože od vratkého, váhavého kroku má skutečně daleko.

Sympatická Tate McRae uhranula Roxy, večer otevřela předskokanka Dylan

Její vystoupení není jen o hudbě, je to celkový zážitek, který se dotýká emocí a přesvědčuje posluchače, že jsou svědky něčeho zcela mimořádného. Bylo to na popovou hvězdu s pečlivě utvářenou image velmi osobité.

Jedním z klíčových prvků úspěchu McRae je také její barva hlasu a technika. Dokáže u posluchače vyvolat širokou škálu emocí. Její schopnost spojit se s textem písně a přenést jeho význam do pohybového výkonu jen umocňuje sílu jejího hlasu a dělá z ní skutečně zajímavou interpretku.

Rovněž musím ocenit její schopnost komunikace s fanoušky. Monology byly opravdu častou záležitostí. K téměř každé skladbě povídala, co ji vedlo k jejímu napsání, a co pro ni znamená, nebo povídala příběhy ze svého života. Když McRae mluví k fanouškům, zní jako citlivá, sentimentální dívka. A pak melancholické vyprávění završí popově-taneční vypalovačkou a absolutně komplikovanou, energickou choreografií, ze které čiší emoce. Zazněly mnohé tiktokové hity, jako Greedy a exes.

V závěru lze říci, že Tate McRae má potenciál stát se jednou z hlavních postav současné popové scény. Její talent, charisma a schopnost spojit moderní zvuk s nostalgickými motivy z ní činí velmi solidní umělkyni. Troufám si tvrdit, že by jí to pro příště moc slušelo třeba v O2 areně.

Text: Eva Čmuchařová, foto: Tate McRae
Témata: Tate McRae, greedy, exes, Forum Karlín

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít