Laurent Garnier v březnu po pěti letech znovu roztančí Roxy

Vydáno 19.01.2019 | autor: redakce

Francouzský elegán Laurent Garnier se po pěti letech vrací do Roxy. Málokdo má za sebou takové zásluhy a těší se takovému respektu celé taneční scény jako právě pařížský rodák. Za posledních 30 let prošel Laurent velmi dlouhou hudební cestu, od acid house začátků, přes techno i nu jazzovou vlnu až po vlastní live i DJské projekty. V Praze ho uvidíme 23. března.

Laurent Garnier v březnu po pěti letech znovu roztančí Roxy Laurent Garnier v březnu po pěti letech znovu roztančí Roxy

Laurent Garnier je nejen skvělým DJem a selektorem, ale i producentem filmové a divadelních hudby, po právu obdržel minulý rok Řád Čestné Legie. I po třech dekádách patří stále k nejžádanějším umělcům a svá jednotlivá hraní si pečlivě vybírá. O to cennější je, že se opět rozhodl navštívit klub Roxy.

Andy C otevře v únoru klubovou sezónu v Roxy

"V době, kdy mi bylo deset let, můj pokoj vypadal jako noční klub. Byly tam vícebarevná blikající světla, diskotéka, DJ a taneční parket. Když jsem zapnul svou disko kouli, stovky malých bílých světel by se plížily přes strop a stěny mé ložnice. Každou noc jsem vše zapnul a jen jsem snil o jedné věci: aby lidi tančili," přiznal se Laurent ve své knize Electrochoc.

Jeho sen se mu bezpochyby splní i tentokrát v prostorách klubu Roxy 23. března.

Témata: Laurent Garnier, Roxy

zavřít