Mother's Angels končí. Poslední koncert odehrají v listopadu

Vydáno 21.10.2015 | autor: redakce

Členové Mother‘s Angels se po osmi letech na hudební scéně rozhodli uspořádat svůj poslední koncert a uzavřít tak jednu etapu. Závěrečný večírek kapely se koná 7. listopadu 2015 ve Vysokém Mýtě v M-klubu. Začíná se ve 20 hodin.

Mother's Angels končí. Poslední koncert odehrají v listopadu Mother's Angels končí. Poslední koncert odehrají v listopadu

Poprocková skupina z Litomyšle není na české scéně žádným nováčkem. Za sebou má vydání tří studiových desek, turné se známými umělci jako Divokej Bill nebo Michal Hrůza a nesčetné množství samostatných koncertů po celé ČR. Po několika letech se čtveřice muzikantů rozhodla udělat zásadní rozhodnutí a definitivně ukončit projekt Mother’s Angels. Z Andělů ale život nevyprchal, naopak jsou nabití novými vlivy, energií a inspirací, kterou budou společně rozvíjet i nadále.

Mother's Angels interview: Sláva není smlouva na dobu neurčitou

"Z hudebního světa rozhodně nechceme zmizet. Chceme se jen na chvíli naplno věnovat všem novým podnětům, které přichází do naší tvorby a ovlivňují ji. Jsme plni nových nápadů a rádi bychom tomu všemu dali prostor,” ujišťuje fanoušky frontman Jakub Dryml. Celá kapela dodává: "Děkujeme všem za dosavadní úžasnou podporu, moc si toho vážíme a doufáme, že vás za rok z podia opět všechny uvidíme.“

Další informace se k veřejnosti a fanouškům brzy dostanou. A na podzim 2016 stejná čtveřice již plánuje domácí koncert. Není tedy třeba zoufat.

VIDEO: Mother’s Angels se oblékli do Pyžama

Akce ve Vysokém Mýtě se koná na scéně M-klubu na Litomyšlské ulici. Začátek je ve 20 hodin, vstupenky je možno zakoupit v předprodeji za 60 (studenti) či 90 Kč nebo na místě za 90 Kč. Kromě Mother‘s Angels vystoupí také Petr Pan Complex.

tz, jm

zavřít