TOP 7 videoklipů týdne (97.): Five Finger Death Punch mezi mrtvolami a Peter Pan Complex v depresivní pohádce

Vydáno 26.07.2016 | autor: David Stoklas

O klipech posledního týdne můžeme prohlásit, že je ovládly kytary! Five Finger Death Punch se vydali na hřbitov, přidávají se legendy Megadeth a čeští Peter Pan Complex zachraňují smutnou princeznu. Ani mladí nemusejí smutnit - reprezentují je Troye Sivan nebo Neny.

TOP 7 videoklipů týdne (97.): Five Finger Death Punch mezi mrtvolami a Peter Pan Complex v depresivní pohádce Five Finger Death Punch vystoupili nedávno na Rock for People. Foto: Marek Holoubek

PETER PAN COMPLEX NA DEPRESIVNÍM JIŽÁKU

Pražský "Jižák" není zrovna pěkné místo. Panelákové peklo vypadá v novém klipu kapely Peter Pan Complex ještě děsivěji než běžně. Černobílý vizuál je v podstatě parafrází pohádek o osamělých princeznách, které čekají na svého zachránce. Počítejte s tím, že vás při sledování zamrazí v zádech a s napětím budete očekávat, jak tohle drama vlastně celé skončí.

JOHNNY YOUNGBLOOD RAPUJE PROTI NENÁVISTI

V Praze se moc černošských umělců nevyskytuje. O to víc je postava Johnnyho Youngblooda zajímavá. Také na svůj domov, na Ameriku, tak trochu vzpomíná ve svém novém videoklipu, kterým doprovodil song What Makes Life. Ten je o událostech posledních několika měsíců, jež nejsou zrovna pěkné - válka v Sýrii, teroristické útoky a masové střílení na celém světě.

FIVE FINGER DEATH PUNCH SE PROCHÁZEJÍ NA HŘBITOVĚ

Frontman metalových bouřliváku Five Finger Death Punch si vyzkoušel, jaké to je být hrobařem. V aktuálním vizuálu se tak vydáváme mezi mrtvoly a užijeme si děsivou i tak trochu přitažlivou atmosféru hřbitova. K tomu samozřejmě patří i našlapaný hudební doprovod. FFDP se u nás těší poměrně velké přízni fanoušků a koncerty tu nešetří. Naposledy se objevili na line-upu festivalu Rock for People.

Pondělní Rock for People: Zničující Five Finger Death Punch, nabušení Bullet For My Valentine a punkáčí Offspring!

NENY SI UTAHUJE Z YOUTUBERŮ

YouTube a lidé, kteří se živí tvorbou videí, jsou jeden z největších fenoménů posledních let. Snad každé malé dítě by chtělo být slavný YouTuber. Slovenský zpěvák říkající si Neny si z této kultury utahuje v novém videoklipu. Rozhodně ale nejde o žádný zlý útok. Neny spíše jen tak lehce popichuje, legračně glosuje a do ostrých potyček se nepouští.

MEGADETH SE POUŠTÍ DO AMERIKY

"Jak budeme vypadat v post-americkém světě?" ptají se metalové legendy Megadeth. Podle nich to bude jistě drsné a každému se na krku zhoupne kytara. Už podle názvu poslední desky Dystopia je víceméně jasné, že můžeme čekat vážnější témata. Ta jim však náramně sluší. Koneckonců, i kdyby zpívali o zvířátkách na rozkvetlé louce, bude to parádní nářez.

vložte odkaz, text nemažte

TROYE SIVAN ZPÍVÁ O MLADÉ LÁSCE

Australský zpěvák Troye Sivan si ve svých klipech potrpí na poctivých dávkách emocí. Pozitivních i těch negativních. Tentokrát sledujeme příběh mladé lásky a můžeme vnímat pohlcující energii čerstvě zamilovaného páru. Ve skladbě Wild mu sekunduje zpěvačka Alessia Cara, jejíž kariéra sleduje Sivanův vzor a pěkně rychle se rozjíždí vpřed.

THE DOKK ZVOU NA HIPSTERSKOU SVATBU

Hipsteři se stali subkulturou, která v současnosti vzbuzuje poměrně velké emoce. Svět uplých džín, vytahaných košil a mrkvových raw dortů zhudebnilo indie-folkové trio The Dokk. V jejich klipu se vydáváme na jednu takovou svatbu hipsterů a vůbec to není špatná podívaná, zejména díky určitě absurditě, na kterou upozorňuje. 

Témata: Peter Pan Complex, Five Finger Death Punch, Johny Youngblood, Neny, Megadeth, Troye Sivan, Alessia Cara, The Dokk

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít