Metalový Valentýn: Five Finger Death Punch a Megadeth obsadí v únoru pražskou Tipsport arénu

Vydáno 09.09.2019 | autor: redakce

Five Finger Death Punch a Megadeth spojí příští rok síly a vyjedou na zimní evropské turné, které se zastaví i v České republice. Kapely se představí 14. února 2020 v pražské Tipsport aréně. Podpoří je globální objev Bad Wolves. 

Metalový Valentýn: Five Finger Death Punch a Megadeth obsadí v únoru pražskou Tipsport arénu Metalový Valentýn: Five Finger Death Punch a Megadeth obsadí v únoru pražskou Tipsport arénu

S desítkami singlů bodujících v nejrůznějších žebříčcích, miliony videostreamů a s fanoušky po celém světě dominují Five Finger Death Punch a Megadeth po celou dobu své kariéry rozhlasovému i televiznímu vysílání. Tyto dvě skupiny, které mají silné fanouškovské základny a jejichž živá vystoupení jsou pověstná, spolu vyrazí příští rok na společné zimní turné po Evropě s podporou speciálních hostů Bad Wolves – globální rockové senzace roku 2018, která během posledních osmnácti měsíců obsadila první příčky hitparád hned třemi hity a která se chystá letos 25. října vydat svoji druhou desku.

LIVE: Five Finger Death Punch v Praze fanoušky strhli svou energií

Kytarista 5FDP Zoltan Bathory k obsazení turné říká: "Line-up je opravdu velkolepý. Bad Wolves jsou senzací posledních let a publikum dokážou pořádně rozpálit. Megadeth představovat nepotřebují, jsou to absolutní legendy. Přínos Davea Mustaina tomuto žánru je prostě nezměrný. Považuji ho za jednoho ze zakládajících otců nejen thrashe, ale obecně heavy metalu, protože jeho riffy a hra na kytaru ovlivnily každého, kdo se ocitnul v akčním rádiu Megadeth… a to je opravdu velký rádius."

Zpěvák Megadeth Dave Mustain doplňuje textem skladby Megadeth Sweating Bullets: "Zrak je pořád v normálu, ale pohled zpět je trochu rozmazaný." A dodává: "Těšíme se, a vy budete mít problém, pokud nás na začátku roku 2020 neuvidíte s Five Finger Death Punch. Nechcete si to nechat ujít. Uvidíme se brzy."

Vstupenky v sítích Ticketmaster a Ticketportal jsou v prodeji od 13. září od 9:00 hodin. Jejich ceny se budou pohybovat v rozmezí 1390 - 1690 Kč.

tz, jm

Témata: Five Finger Death Punch, Megadeth, Tipsport aréna

zavřít