AUDIO: Janet Jackson bojuje proti pomluvám, které o ní prý šíří i Elton John

Vydáno 04.03.2016 | autor: Filip Pešta

Fanoušci už určitě zaplnili své playlisty, autorádia nebo paměti telefonů aktuální řadovkou Unbreakable úspěšné americké zpěvačky Janet Jackson. Mince má však dvě strany a na té druhé bohužel sídlí řada haterů. Píseň The Great Forever, kterou zveřejnila už i na svém YouTube kanále, mapuje zpěvaččiny pocity z negativních ohlasů. 

AUDIO: Janet Jackson bojuje proti pomluvám, které o ní prý šíří i Elton John Janet Jackson u nás vystoupí v dubnu

Janet čekají od konce března po čtyřměsíční pauze další zastávky Unbreakable World Tour. V posledních dnech však internetem kolují ne zrovna pochvalné příspěvky na zpěvaččinu osobu. Bohužel nejen z úst obyčejných smrtelníků, ale i kolegů z branže. "Hudební magazíny píšou, jak je její show skvělá. Čtyři a půl hvězdičky. Vždyť zpívá na playback! To není žádná show!" vyjádřil se například Elton John pro časopis Billboard. 

Janet Jackson konečně zapěje v Praze! Představí velké hity i žhavé novinky

Víme však jistě, že je jeho výrok pravdivý? A přesně o tom Janet v The Great Forever zpívá. "Don't create the truth you like" je jeden z veršů. Skrývá se v něm velká pravda - například v případě různých bulvárních plátků. Janet však dává jasně najevo, že se supů nebojí a žije svůj život tak, jak uzná za vhodné. Hudebně se píseň vyznačuje údernou rytmikou, silným vícehlasým refrénem a velice zajímavým bridgem. V jejím průběhu vás můžou překvapit zvukové lahůdky jako například skutečné kýchnutí a nebo až identická podobnost zpěvaččina vokálu se sourozencem Michaelem.

Každý z nás žije svůj život po svém a vždycky se najdou lidé, kteří nás buď milují, nebo nenávidí. A je jen na nás, jak se s tím vypořádáme. Na to, jaká je show Janet Jackson, si budete moci názor udělat sami - už 20. dubna totiž vystoupí v Praze. 

4,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít