AUDIO: Pán temnoty je zpět! Marilyn Manson představuje nový singl, album vydá v říjnu

Vydáno 12.09.2017 | autor: redakce

Ještě před tím, než Marilyn Manson 19. listopadu zavítá do pražské Tipsport arény, vydá novou desku. Bude se jmenovat Heaven Upside Down a vyjde 6. října. Poslechněte si první singl. 

AUDIO: Pán temnoty je zpět! Marilyn Manson představuje nový singl, album vydá v říjnu AUDIO: Pán temnoty je zpět! Marilyn Manson představuje nový singl, album vydá v říjnu

Skladba se jmenuje We Know Were You Fucking Live a premiéru si odbyla v rozhlasové show Zanea Lowea na Beats 1, k dispozici už je i ve streamovacích platformách. 

TOP 7 maskovaných kapel: Kiss, Slipknot, Marilyn Manson a další bubáci

Manson už dříve prohlásil, že nové album Heaven Upside Down bude hudebně odkazovat k tomu nejlepšímu z desek Antichrist Superstar a Mechanical Animals, se kterými slavil úspěch v 90. letech. Jeho zatím poslední studiovka The Pale Emperor vyšla v roce 2015 a oproti několika předchozím řadovkám se dočkala vřelého přijetí. Novinka bude jeho v pořadí desátým albem.

Původně se měla deska jmenovat Say10 a vyjít letos v únoru, nakonec však zpěvák přehodnotil název i termín vydání. Jeho evropské turné k novému materiálu začne 14. listopadu ve švédském Stockholmu, do Prahy zavítá o pět dní později.

Témata: Marilyn Manson, Heaven Upside Down

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít