Anna K. představuje videoklip k písni Na malou chvíli. Zahrál si v něm zpěvaččin partner i milovaná zvířata

Vydáno 20.08.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Anna K. vydala singl Na malou chvíli, který je aktuálně čtvrtou nejhranější domácí skladbou v rádiovém éteru. Pod taktovkou Martina Linharta k ní natočila také videoklip, v němž hraje také Tomáš Vartecký.

Anna K. představuje videoklip k písni Na malou chvíli. Zahrál si v něm zpěvaččin partner i milovaná zvířata Anna K. představuje videoklip k písni Na malou chvíli. Zahrál si v něm zpěvaččin partner i milovaná zvířata

„Mám z klipu obrovskou radost, vypadá přesně tak, jak jsem si ho k té písni představovala. Marty (Martin Linhart, pozn. red.) je fakt talent, znám ho už tisíc let, tak jsem mu věřila. Celý jeho tým v čele s Pájou Dostálovou byl naprosto profesionální, a ještě k tomu to jsou moc milí lidé,“ raduje se z novinky, z níž sálá pozitivní a příjemná energie, Anna K.

Anna K vystoupila v Riegrových sadech. Rozdávala radost a pozitivní energii

Režisér Martin Linhart si stanovil za cíl nezatěžkávat vizuální podobu skladby komplikovaným scénářem. A to se mu povedlo. „Využili jsme pro natáčení světelně nejhezčí části dne, a to východ a západ slunce. Další atmosférické prvky tvoří americký karavan a celá scénografie kolem něj, která lokaci zabydlela a pro Annu K. tak vytvořila příjemné místo pro tvorbu a odpočinek. Ostatně, v celém klipu pozorujeme zpěvačku právě při těchto činnostech,“ přiblížil.

A jelikož má Anna K. ráda zvířata, ani ta nemohla ve videu chybět. Společnost jí v něm konkrétně dělá rybička Ignác a fenka Tara. Ve vizuálu si pak zahrál i životní partner zpěvačky, Tomáš Vartecký, který pro ni celou píseň složil. „Našim přáním bylo, aby se v klipu objevil i on. Doufám, že se lidé, tak jako my všichni, co jsme na klipu pracovali, na malou chvíli zastaví v chaosu dne a náš vizuál jim udělá dobrou náladu. Nám se to při natáčení určitě povedlo,“ dodal Linhart.

Produkce písně a zvuku se ujal pětinásobný držitel Grammy Chris Lord-Alge známý svými spolupracemi s Green Day nebo Madonnou. Kytarovými party přispěl sólový kytarista Bon Jovi, Phil X. „Myslím, že je to bomba, povedla se nám úžasná píseň. Je o nás a o životě, který žijeme téměř všichni, co jsme tolik let bok po boku s jedním partnerem. Je to dar," uzavírá Anna K., která je letos nominovaná na ceny Žebřík, na jejichž slavnostním vyhlášení také odehraje 9. října v plzeňském areálu DEPO2015 exkluzivní koncert.

Kromě něj se zpěvačka těší také na podzimní akustická vystoupení. Vstupenky jsou již nyní k dispozici na www.ticketlive.cz.

DATA PODZIMNÍHO TURNÉ

19. 11. 2020  Čelákovice
30. 11. 2020 Brno
9. 12. 2020 Chotěboř
12. 12. 2020 Hradec Králové
15. 12. 2020 Sušice
16. 12. 2020 Praha

TZ
Témata: Anna K., Na malou chvíli, Tomáš Vartecký, Martin Linhart, Bon Jovi

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít