TOP 6 videoklipů týdne: O5 a Radeček si do klipu pozvali slavné sourozence, Ben Cristovao představil píseň pro Eurovizi

Vydáno 23.02.2021 | autor: Andrea Štipčáková

S jakou písní pojede Ben Cristovao reprezentovat Českou republiku na Eurovizi? Vizuál songu omaga představil minulý týden, převtělil se v něm do Forresta Gumpa či Johna Travolty v Hříšném tanci. Vztahové téma si vybrali O5 a Radeček, v jejichž novém klipu si zahrála spousta slavných dvojic, trojic i čtveřic. Ze zahraničí pak videa vydali Demi Lovato se Samem Fischerem, P!nk, Bon Jovi a Kings of Leon.

TOP 6 videoklipů týdne: O5 a Radeček si do klipu pozvali slavné sourozence, Ben Cristovao představil píseň pro Eurovizi autor: Pavla Hartmanová


O5 a Radeček
si do klipu pozvali známé sourozence

O5 a Radeček pojali nový videoklip originálně. Protože se jej rozhodli natočit k písni Bra3, jejímž tématem jsou bratrství, sesterství a vztahy v rodině či mezi přáteli obecně, pozvali si do něj známé české i slovenské sourozence. A nejen je. Ve snímku si zahráli například Lucie Bílá, Jan Čenský, kapela No Name, holky z 3v1, ale i moderátorská dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Část výdělku z výnosů za singl i klip věnují O5 a Radeček projektu Pomozte dětem.

TOP 5 videoklipů týdne: Ed Sheeran zpívá o opilosti láskou, Perutě se ocitly v hororu a frontman O5 a Radeček skončil opět v rakvi

Demi Lovato a Sam Fischer zpívají o tlaku společnosti

What Other People Say – tak se jmenuje novinka zpěvačky Demi Lovato a jejího kolegy Sama Fischera. Pojednává o tom, že někdy vnímáme okolní svět natolik, že snadno zapomeneme, jak se cítíme my sami. „Song je o tlaku společnosti. O tom, že když se zapletete do něčeho zlého, může vás to velmi změnit,“ uvedl Fischer. Klip dvojice natáčela ve vlakovém vagónu, celý ho doprovází chmurné počasí.

P!nk natočila duet s dcerou

O nový singl se minulý týden podělila také P!nk. Ta píseň Cover Me in Sunshine natočila spolu se svou devítiletou dcerou. Videoklip zachycuje zpěvačku s Willow pobíhat venku, obě se v něm velmi dobře baví.

TOP 7 nejlepších songů rebelky a provokatérky P!nk

Ben Cristovao jako Forrest Gump

Ben Cristovao představil minulý týden skladbu omaga, se kterou bude reprezentovat Českou republiku v mezinárodní hudební soutěži Eurovize. Klip je inspirovaný scénami ze slavných filmů, jako například z Forresta Gumpa, Pomády nebo Hříšného tance. O režii se postaral Jan Strach. Pro účast v mezinárodní soutěži zvolil Ben kratší variantu svého jména, kterou používá i na Instagramu, a to Benny Cristo.

Nikdo nemládneme, Jon Bon Jovi jako šedý vlk

Klip zasazený do sbírky rodinných artefaktů a videí představují Jon Bon Jovi. Skladba Story of Love pochází z nového alba Jon Bon Jovi vydaného loni.

Nová deska Kings of Leon s názvem When You See Yourself je za rohem

Nová deska Kings Of Leon je na spadnutí, vyjde už příští pátek 5. března. Půjde o nové album po pěti letech. Klip Echoing je jednoduchý černobílý počin nabraný v prázdné koncertní hale. Režie se ujal Casey McGrath, který pro kapelu točí klipy už od roku 2010.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková, foto: promo interpretů
Témata: O5 a Radeček, Demi Lovato, P!nk, Ben Cristovao, Bon Jovi, Kings of Leon

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít