Mladí táhnou za AC/DC. Krajané The Chats složili poklonu svým hrdinům a zní to skvěle

Vydáno 10.11.2020 | autor: redakce

Zatímco se AC/DC chystají vydat novinku Power Up, mnohem mladší kolegové a krajané jim vysekli poklonu singlem ACϟDC CD. The Chats poslouchají své hrdiny každý den, přesto o nich ale zpívají jako o „druhé nejlepší kapele v historii“. Tou první jsou totiž The Chats, jimž rock’n’rollové sebevědomí nechybí. 

Mladí táhnou za AC/DC. Krajané The Chats složili poklonu svým hrdinům a zní to skvěle Mladí táhnou za AC/DC. Krajané The Chats složili poklonu svým hrdinům a zní to skvěle

„Mám tady stereo soustavu a spoustu kraválu / mám dvacet babek ve stříbrnejch miniích / mám pivo a dva jointy / a teď chci slyšet hlasy Bona a Briana,“ zpívají australští The Chats v aktuálním singlu ACϟDC CD, který je poctou jejich hrdinům AC/DC. Ti se chystají vydat nové album Power Up už v pátek 13. listopadu.

Je to tu! AC/DC vydali první singl z připravovaného alba. Známe název, datum vydání a setlist

The Chats jsou mladou rockovou partou z australského Sunshine Coast ve státě Queensland. Vznikli v roce 2016 a většina jejich písní se točí kolem australských reálií, jejich singl Smoko se stal virálním hitem už v roce 2017.

„To album mě inspiruje pokaždé, když ho slyším. Na rock’n’roll si nemůžete jen hrát, chci být nejlepší,“ řekl kytarista Josh Price o nahrávce Highway to Hell pro magazín Revolver. V rozhovoru také uvedl, že zmíněné album poslouchá „každý den a nikdy tomu nebude jinak.“

The Chats vydali svou debutovou desku High Risk Behaviour letos v březnu a server Metacritic zprůměroval hodnocení dostupných anglojazyčných recenzí na velmi slušných 80 bodů ze 100. „Tvrdé a na vše připravené trio říká svému rozhrkanému zvuku „shed rock“ a často zní, jako by se zrovna chystalo odpálit střechu studia, v němž nahrávalo,“ komentoval album magazín NME.

red, foto: YouTube, Luke Henery
Témata: The Chats, AC/DC, Highway to Hell, Power Up

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít