TOP 6 videoklipů týdne: Hills97 si do nového tracku přizvali Pam Rabbit, Jakub Ondra zpívá o vztahu, který potřebuje spravit a projekt Light47 představuje debutový singl

Vydáno 20.07.2021 | autor: Andrea Štipčáková

Hills97 přichází po téměř roce s novým singlem. Stala se jím píseň Ona to ví, které uskupení v čele s Adamem Mišíkem nahrálo s Pam Rabbit. Novinku představuje také Jakub Ondra, jenž zpívá o vztahu, který je potřeba napravit. Svůj debutový singl vypouští projekt Light47, za nímž stojí mimo jiné i kytarista skupiny Kryštof Evžen Hofmann, a nové songy si pro fanoušky připravili také Sis Elo a Alvaro Soler.

TOP 6 videoklipů týdne: Hills97 si do nového tracku přizvali Pam Rabbit, Jakub Ondra zpívá o vztahu, který potřebuje spravit a projekt Light47 představuje debutový singl TOP 6 videoklipů týdne: Hills97 si do nového tracku přizvali Pam Rabbit, Jakub Ondra zpívá o vztahu, který potřebuje spravit a projekt Light47 představuje debutový singl


Hills97 a Pam Rabbit představují novinku Ona to ví

Adam Mišík, producent Enthic a David Gašpár alias Hills97 přichází s novým singlem Ona to ví. Na něm spolupracovali s muzikantkou Pam Rabbit. „Přesunuli jsme se k trochu temnějším náladám a zvukům,“ uvedl Mišík.

TOP 8 videoklipů týdne: Marek Ztracený točil s Rodenem, Adam Mišík s raperkou Luisou a Nebe si přizvali Přemka Forejta

Ve videu uskupení bere diváky na večírek do centra hříchů. Sledují žhavý a akční vizuál, ve kterých se hudebníci ujali rolí padouchů v jednom z největších strip barů v Česku. „Do hlavní role jsem mezi nás obsadila Annu Marii Purič, která perfektně vystihla padoucha v těle krásky. V klipu si zahrál i další člen HILLS 97, kytarista David Gašpár, kterého kluci nemilosrdně sundaj,“ uvedla Pam Rabbit, která klip režírovala.

Jakub Ondra o vztahu, který je potřeba spravit

Jakub Ondra po více než roční koronavirové pauze odcestoval do Švýcarska, kde si vydělával buskingem. Ze zahraničí se vrátil do České republiky zpět s novou písní Pitstop, která je o vztahu, který už nějakou dobu nefunguje a je potřeba ho spravit. Videoklip zpěvák natáčel s přáteli z FAMU ve slovinském národním parku Triglav.

Projekt Light47 představuje debutový singl

Nový projekt Light47, za nímž stojí zpěvačka Romana Minik, hudební skladatel Petr Pokovba a kytarista kapely Kryštof Evžen Hofmann, představil debutový singl Sunlight. Má být opakem k temnému dnešku, který na každého působí více nebo méně negativně, melancholicky až depresivně. Spolupráce tria tak vyústila v summer song plný radosti z tance a volných letních dnů.

ROCK BLOG | Evžen Hofmann: Natáčení singlu Sunlight v nahrávacím studiu Taurus Records

Clarinet Factory zvou na koncerty klipem plným nových technologií

Clarinet Factory láká na svá vystoupení klipem Než zavoláš, který má na svědomí přední česká vizuální umělkyně VJ Deja. Nezaměnitelný zvuk formace pak okořenil hudební host Milan Cimfe. "Clarinet Factory zasadili přímo do surrealistických projekcí a pomocí nejnovějších technologií tak vznikl pro diváka nový zážitek, který stírá rozdíl mezi videomappingem a virtuální realitou," vysvětluje Daniela Denešová alias VJ Deja.

Sis Elo zpívá o sociálních sítích

V pořadí třetí videoklip zpěvačky Sis Elo je opět z klubového prostředí. Originálně pojatý vizuál k písni Dívej je plný experimentů a podtrhuje myšlenku lehce lechtivého textu. Klip byl natočený na mobil v kombinaci s technikou z klasických fotoaparátů.

„V dnešní online době se skrze sociální sítě snažíme upoutat pozornost ostatních. Chceme, aby se na nás zkrátka někdo neustále díval. Všem je asi jasné, jaká rizika to s sebou může nést. Své interní soukromí bychom si měli chránit a zveřejňovat jen to, co vážně chceme a co má smysl veřejně sdílet. Řekla bych prostě používat selský rozum. Je přirozené se od sebe učit a inspirovat se ostatními, jen je v dnešní době um vyznat se v tom, co nás může obohatit a co naopak uškodit a svést ze správné cesty," popisuje myšlenku videoklipu zpěvačka Sis Elo. 

Alvaro Soler vydává další singl z nové desky

Jen týden po vydání singlu Mañana přichází Alvaro Soler s novým videoklipem. Je jím píseň Alma De Luz, která je oproti dříve vydané skladbě o poznání pomalejší. Zpěvák tentokrát vsadil také na jednoduchý vizuál, který natočil u moře.

Text: Andrea Štipčáková, foto: Universal Music, Aleš Materna
Témata: Hills97, Adam Mišík, Pam Rabbit, Jakub Ondra, Light47, Evžen Hofmann, Sis Elo, Alvaro Soler

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít