TOP 6 videoklipů týdne: John Wolfhooker vsadili na barvy, PSH dali dohromady rapovou elitu

Vydáno 19.05.2020 | autor: Andrea Štipčáková

Z tuzemských interpretů přicházejí s novými klipy John Wolfhooker, MikAel, Brixtn, PSH i klavírista Jan Vesely. Američtí Jonas Brothers přinášejí optimistickou pozvánku na léto, které se kvapem blíží. 

TOP 6 videoklipů týdne: John Wolfhooker vsadili na barvy, PSH dali dohromady rapovou elitu TOP 6 videoklipů týdne: John Wolfhooker vsadili na barvy, PSH dali dohromady rapovou elitu


Jonas Brothers
představili letně laděnou skladbu X

Bratrská skupina Jonas Brothers potěšila fanoušky hned dvěma novými písněmi z připravovaného alba. K songu X, na němž spolupracovala s kolumbijskou zpěvačkou Karol G, navíc stihla vydat také klip, který členové natáčeli ve svých domovech. Vzniklo tak originální video, v němž se na bílém pozadí pohybují různými směry obrazovky mobilních telefonů s tancujícími bratry.

 


Singl John Wolfhooker vznikl za tři dny

S novinkou přicházejí také John Wolfhooker. Kapela se tentokrát rozhodla převést do vizuální podoby píseň Damage Goods, která společně s videoklipem vznikla za pouhé tři dny. O grafiku videa, které hraje všemi barvami, se postaral režisér Adrian Janeček. Pokud byste chtěli vidět John Wolfhooker hrát živě, můžete 9. října vyrazit do plzeňského DEPO2015 na vyhlášení ankety Žebřík.

LIVE: Při křtu John Wolfhooker v Akropoli se fanoušci vrhali do davu jeden za druhým


MikAel
natáčel klip pět minut

MikAel si předešlé dva měsíce, kdy nemohl koncertovat, zkrátil nejen několika streamovanými koncerty, ale také natáčením nového klipu k písni Alone Together. Sám zpěvák přiznal, že jeho pořízení trvalo přibližně pět minut. Fanoušci se však mohou těšit i na klasický videoklip, do kterého se budou moci také zapojit.

Michael Foret interview: Hudba je jako nemoc, která člověku prorůstá do celého těla


Jak si PSH a ostatní krátí čas, když jsou sami doma?

Živou premiéru měl tenhle singl v sobotu v rámci pražského koncertu PSH v Holešovicích. Track Sám doma reflektuje současnou situaci a v klipu odkrývá, čím si muzikanti krátí čas, když mají koncertní stopku. Na songu se podíleli rappeři z Česka a Slovenska, například 7krát3, Vec, Delik, Rest, Supa, Maniak nebo Čis T. Střih videa si vzal na starost Šimon Hájek.

TOP 6 videoklipů týdne: Marek Ztracený zpívá o Vánocích, PSH o Rolích X. Kapitán Demo natáčel na Zanzibaru


Ztratili Brixtn inspiraci?

Parta Brixtn přichází s dalším vizuálně zajímavě zpracovaným klipem. Vypráví o ztrátě inspirace, o kterou frontman přišel kvůli rozchodu se svou dívkou. Inspirace mu vlastně chybí o dost víc než samotný vztah s ní. Za kameru se postavil Michael Jurásek, stejně jako u jejich předchozího klipu Funpark. 


Klavírista Jan Vesely se SharkaSs

Klavírista Jan Vesely vydal o víkendu svoje debutové sólové album Mood. Mix žánrů je ozvláštněný vokály Lady Zika, Anny Slováčkové nebo SharkaSs. Song Prolog, na kterém participuje právě SharkaSs, má i svůj klip. Natočil jej kameraman Jakub Blín a kromě zmíněné dvojice v něm hraje i gymnastka Aneta Holasová, která bude ČR reprezentovat na olympiádě v Tokiu v roce 2021.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Jonas Brothers, John Wolfhooker, MikAel, PSH, Čis T, 7krát3, Brixtn, Jan Vesely, SharkaSs, Anna Slováčková

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít