TOP 6 videoklipů týdne: Kali zve do Fora Karlín, Brixtn mají v kapele psychopata

Vydáno 19.02.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Tento týden se s novými klipy na tuzemské scéně hlásí soul-rocková Monna a nadějná parta Brixtn. Slovenský rapper Kali servíruje v krátké době další klip, tentokrát jde o spolupráci se zpěvačkou Claudií. John Legend kritizuje americkou legislativu a bývalý člen Take That Robbie Williams si pořídil animované video. Meghan Trainor připomíná své nové album The Love Train. 

TOP 6 videoklipů týdne: Kali zve do Fora Karlín, Brixtn mají v kapele psychopata TOP 6 videoklipů týdne: Kali zve do Fora Karlín, Brixtn mají v kapele psychopata


John Legend
bojuje proti justičnímu systému

Justiční systém ve Spojených státech amerických často vyvolává obrovské diskuze. Své si k němu v novince Preach řekl také John Legend, který jej v songu i v jeho vizuální podobě otevřeně kritizuje. Nelíbí se mu, že dochází k odsuzování mnohdy nevinných lidí, kteří se nemají jak bránit. S klipem zároveň odstartoval dobročinný projekt FREEAMERICA, kterým chce dosáhnout reformy dosavadního justičního systému.

John Legend vydává Wake Up!

 


Kali a Claudia si notují o té pravé

Slovenská zpěvačka Claudia, známá na Slovensku z dvojice Ricco a Claudia, pozvala do svého nového klipu rappera Kaliho. Skladba vyšla u jeho labelu Kali Records. Video natočila slovenská produkční společnost říkající si A-TEAM. Kali je aktuálním porotcem The Voice a zároveň 22. března vystoupí v pražském Foru Karlín se svou novou deskou.


Robbie Williams
představil animovaný klip

Poněkud netradiční video zveřejnil ke své skladbě The Impossible Robbie Williams. Animovaný klip působí minimálně zajímavě a na líbivosti songu rozhodně neubírá. Zpěvák jej vydal jako předzvěst ještě horkého alba s nikdy nevydanými písněmi, které nese název Under The Radar Volume 3.

Nové desky: Robbie Williams potěší raritami, Björk nabízí vlastní vizi světa


Brixtn mají v kapele psychopata

Mladá parta Brixtn obsadila do hlavní role nového klipu svého frontmana. Tomu lehce "hrábne" z nevěry a pak se začnou dít věci. Režisérem klipu se stal Ondra Kudyn, který má na kontě například klipy pro Poetiku. S touto skupinou vyrážejí Brixtn začátkem března na turné. 


Meghan Trainor
vydává procítěné video

Druhým singlem z alba The Love Train americké zpěvačky Meghan Trainor se stal romantický song After You, jenž doprovází neméně líbivý klip. Za jeho vznikem stojí choreografka Charm La’Donna a Kaycee Rice se Seanem Lewem, kteří se videem doslova protančili.

VIDEO: Meghan Trainor je pyšná na svoje křivky i v novince Me Too


Monna natočila love story o androidech

Česká soul-rocková parta představila nový klip k songu Stranger in the Rainy Street. V hlavních rolích androidů se představil nadějný herec Jan Komínek a herečka Julie Šurková. O režii klipu se postaral Daniel Pánek, který právě dokončeuje nový seriál Za oponou.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: John Legend, Robbie Williams, Meghan Trainor, Kali, Brixtn, Monna

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít