TOP 6 videoklipů týdne: Marek Ztracený zpívá o Vánocích, PSH o Rolích X. Kapitán Demo natáčel na Zanzibaru

Vydáno 10.12.2019 | autor: Andrea Štipčáková

Blíží se Vánoce a s nimi přicházejí také sváteční písně. O jednu z nich se postaral Marek Ztracený, který na její tvorbě spolupracoval se souborem Andílci. Na dětskou radost z Vánoc vzpomíná Taylor Swift, Ellie Goulding přichází s coverem sváteční písně od známé kolegyně. David Gránský vyslal do světa svůj debutový singl Síla snů. Skandalista Kapitán Demo si pro nový klip zaletěl na Zanzibar a PSH s Katarzií roztočili Role X.

TOP 6 videoklipů týdne: Marek Ztracený zpívá o Vánocích, PSH o Rolích X. Kapitán Demo natáčel na Zanzibaru TOP 6 videoklipů týdne: Marek Ztracený zpívá o Vánocích, PSH o Rolích X. Kapitán Demo natáčel na Zanzibaru


Taylor Swift
zpívá o Vánocích

Taylor Swift nahrála svou první vlastní vánoční píseň Christmas Tree Farm, a rovnou k ní natočila také video, díky kterému mohou fanoušci alespoň trochu nahlédnout do jejího života. Zpěvačka totiž klip naplnila záběry ze svého dětství. Na vlastní oči tak uvidíme, jak Taylor Swift jako malá svátky prožívala. 

 


Nikdo by neměl trávit Vánoce sám, ví Marek Ztracený

S vánoční novinkou přichází po pěti letech také Marek Ztracený. Píseň Stačí věřit nahrál pod vedením producenta Dalibora Cidlinského mladšího a spolupracoval také s plzeňským souborem Andílci. Ten si navíc zahrál i ve vizuálu, v němž Marek Ztracený spolu s dětmi rozradostní staršího pána, který by jinak trávil Vánoce sám. O realizaci dojemného videa se postarali Jaroslav Zderadička a Daniel Horník z Filmzlicincompany.

VIDEOROZHOVOR: Zpěvák roku Marek Ztracený - Věřím, že na O2 arenu budeme vzpomínat celý život


David Gránský debutuje s písní Síla snů

Se svým prvním vlastním singlem se představil David Gránský. V Síle snů zpívá o tom, že bychom se neměli vzdávat svých snů. "Sílou víry a snů dokážeme cokoliv," věří zpěvák, který ke své novince natočil také videoklip. Ten text vizuálně krásně doplňuje, skvělým oživením jsou pak bezesporu taneční čísla, v nichž se předvedly například Angee Roucek či Anna Šitnerová.


Kapitán Demo rozjíždí bizár na Zanzibaru

Na Zanzibar si odletěl Kapitán Demo, aby tam natočil nový klip k songu Man Power. Vymazlené lokace, neméně stylové kostýmy a dokonalý smysl pro detail Kapitána i celé jeho party. Tenhle klip nemá chybu! O režii se postarala Kapitánova manželka, o kameru Ondřej Urbanec. Kapitán Demo vystoupí už 14. prosince v pražském Foru Karlín.

Kapitán Demo pokřtil vyprodaný "kinosál" Buena Vista Clubu v Plzni. Vzduchem létaly dolary


PSH a Katarzia nenásledují Role X

Vít Hradil si vzal zase na starost PSH. Ti natáčejí své klipy vždy na vysoké úrovni a i video k songu Role X s Katarzií vás bude bavit královsky až do konce. PSH pokřtili novou desku Debut v Praze minulý týden dvojicí koncertů v klubu Roxy. Přidali navíc povánoční koncert v Cafe V lese 27. prosince.

Rapová trojka PSH vydává mystifikační album Debut. Prý na něm pracovala celý život


Ellie Goulding přichází s předvánoční skladbou od Joni Mitchell

Ellie Goulding se rozhodla přepracovat známou skladbu od Joni Mitchell. Právě tato umělkyně byla pro Ellie motivací stát se zpěvačkou. Klip k vánočně laděné písni se natáčel v Kentu v Anglii. Co se týče originální tvorby Goulding, stále čekáme na následovníka jejího posledního alba Delirium z rou 2015.

Text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: Taylor Swift, Marek Ztracený, David Gránský, Kapitán Demo, PSH, Katarzia, Ellie Goulding, Joni Mitchell

0,00

čtenáři

hlasuj

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Bratři Ebenové v lomu Velká Amerika
zavřít