TOP 6 videoklipů týdne: Pavel Callta touží po lásce, Carmel Paradise spaluje vášeň

Vydáno 14.08.2018 | autor: Andrea Štipčáková

V aktuálním přehledu nejlepších videoklipů týdne se podíváme i na domácí scénu. O novinky se tentokrát postarali začínající zpěvačka I am Rosie, písničkář Pavel Callta a také Carmel Paradise, sestra finalistky Superstar Celeste Buckingham. Z mezinárodních hvězd přispěli The Kooks, Example a Passenger

TOP 6 videoklipů týdne: Pavel Callta touží po lásce, Carmel Paradise spaluje vášeň TOP 6 videoklipů týdne: Pavel Callta touží po lásce, Carmel Paradise spaluje vášeň


I am Rosie zpívá o vztahu dvou žen

S klipem k písni Room 594 se představuje výrazná a osobitá I am Rosie, která své první video natočila o vztahu dvou žen. Poznávacím znamením zpěvačky jsou růžové vlasy, netají se také tím, že sama v minulosti se ženou randila. "Holky jsou hrozně emotivní. Dokážou se do té druhé snadno vcítit a vzájemně na sebe víc berou ohledy. Je to úplně jiné než vztah s mužem," říká. V klipu se pak snaží poukázat na to, jak lehké je někoho ovládat. Natočila jej v hotelovém pokoji s ponurými barvami a dramatickým dějem, jeho režisérem byl Benjamin Buttler.

 

Carmel Paradise a Jake Kirkham bez sebe nemohou existovat

Rodina Buckinghamových má hudbu v krvi. Sestra Celeste - Carmel Paradise - zůstává u angličtiny. V novince Selfish, na níž spolupracovala s Jakem Kirkhamem, zpívá o vztazích, v nichž jsou si oba z dvojice vědomi toho, že si nejsou souzeni. Přesto však k sobě chovají silné city a nemohou jeden bez druhého existovat. Klip se natáčel v americkém Nashvillu, o režii se postaral Brian Harstine.

TOP 8 klipů týdne (112.): Top Dream Company uvádějí Xenofobní stát, Carmel Buckingham je víc než jen sestra Celeste

 

Pavel Callta natočil klip ke svému prvnímu songu

Pavel Callta vydává jako singl úplně první píseň, kterou kdy napsal. Nese název Song pro tebe. Oproti ostatním Calltovým písním je tato o poznání rychlejší, čehož muzikant nezapomněl využít. Jeho příznivci jej tak ve videu uvidí také tancovat. Calltovu milou si v klipu zahrála herečka Patricie Solaříková.

The Kooks poslali hlavní hrdiny na zamilovaný roadtrip

Letní romance a cesta za The Kooks je příběhem k písni No Pressure z připravovaného alba kapely. Deska s názvem Let’s Go Sunshine má vyjít v poslední srpnový den. The Kooks jsme nedávno viděli i v České republice, v červenci hráli na festivalu Rock for People v Hradci Králové. 

FOTOREPORT: V první den Rock for People vystoupili The Kooks, Enter Shikari nebo The Vaccines


Example si zahrál v klipu se svou manželkou

Show Me How To Love je název nového singlu Exampla, který už za pár dní, konkrétně 17. srpna, vydá nový mixtape prostě nazvaný Bangers & Ballads. Záběry jsou poskládané z plavby lodí na Temži, kde se sešlo devět čerstvě sezdaných párů. Ty Example pozval na soukromou vyjížďku lodí. V klipu se mihne i jeho manželka Erin, bývalá Miss Austrálie.


Passenger nechává věci klidně plynout

Také Passenger vydá 31. srpna nové album. K singlu To Be Free tančí dívky v bílých šatech na břehu moře a atmosféru skladby dokresluje perfektně. Nic víc netřeba. Písničkář bývá v České republice častým hostem, naposledy se zde zastavil před dvěma lety. Uvidíme, zda přijede i s novou deskou. 

Srpnové nové desky: Kesha se vrací po soudním sporu, Passenger novinkou ohlašuje pauzu

text: Andrea Štipčáková, Kateřina Nováková

Témata: I am Rosie, Carmel ParadisePavel Callta, The Kooks, Passenger, Example

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít