TOP 8 videoklipů týdne (111): Maroon 5 se vžili do role lovených Pokémonů, The Weeknd natočil krvák

Vydáno 01.11.2016 | autor: Hana Bukáčková

Závěr října přinesl nepřeberné množství klipů. V našem výběru nechybí The Weeknd s loupežným přepadením, Maroon 5 s variací na Pokémon GO, Mirka Miškechová s vztahovými krásami nebo Mr. Loco se sluncem v zádech.

TOP 8 videoklipů týdne (111): Maroon 5 se vžili do role lovených Pokémonů, The Weeknd natočil krvák Maroon 5 patří k nejpopulárnějším popovým kapelám


LIGHT AND LOVE
PŘIPOMÍNAJÍ SVŮJ DEBUT

Další klip Under The Low Sun k debutovému albu Surrender To The Stars představuje bratrská dvojka Lukáš a Honza Balcárkovi. Nadějná popová formace opět nezklamala a ukazuje své kvality. Jde o úvodní píseň alba, a i když je snímek prezentován jako lyric video, klidně by obstál i jako plnohodnotný klip. Snad jen popisky slov nemusely být tak výrazné.

Light And Love interview: Nejlepší je nehledat dobrou náladu, buďte sami sebou a přijde sama

MIRKA MIŠKECHOVÁ NÁS ZASVĚTÍ DO VZTAHŮ

Slovenská písničkářka Mirka Miškechová je u nás zatím nejvíc známá díky hitu Xindla X Cudzinka v tvojej zemi. Nyní vydává klip ke skladbě Mary, kterou najdeme na její autorské desce Schizofrenik-Optismista, která u nás vyšla koncem minulého roku. Hudebně ji pomáhá parta muzikantů od Xindla X. Písnička je klasicky o lásce a nejistotách ve vztazích.

RECENZE: Mirka Miškechová zpívá o patáliích své generace s vtipem a optimismem

VOLNÝ PÁD ZAŽIJETE S LEONEM

Nová česká kapela se představuje debutovou písní - možná budoucí rádiovou hitovkou Volný pád. Všichni tři členové jsou synové učitelek z mateřských škol, vyrůstali na grunge-rock'n'rollové scéně, několik let sbírali zkušenosti objížděním nejrůznějších koncertů a festivalům a hlavně zkoušeli a skládali vlastní písničky. 

THE.SWITCH POVEDOU VAŠE KROKY

The.Switch o sobě dávají po delší době vědět, když vydávají singl Kam vedou tvé kroky, který je předzvěstí nové desky. Ta vyjde co nevidět.  Kapela, která má za sebou již dvacetiletou historii, prošla v nedávné době personálními změnami. The.Switch trochu zjemnili, v druhé poloviny singlu se nám ale připomínají původním soundem. V listopadu vyráží na podzimní tour se Smrtislavem. 

Smrtislav interview: V pětadvaceti jsem se bál, že skončím v Klubu 27

MR. LOCO ZALITÍ SLUNEČNÍMI PAPRSKY

Multikulturní kapela Mr. Loco, která kombinuje balkánský folklór s prvky latiny, ska, hip hopu a reggeae, natočila videoklip k písni One Chance. Klip je plný prosluněných záběrů korespondujících s celkovým stylem nejen songu, ale i skupiny. One Chance je vlaštovkou z chystaného alba Balcan trip. Jeho křest proběhne na 10. prosince 2016 v pražském Rock Café.

THE WEEKND A LOUPEŽNÉ PŘEPADENÍ

Klip k písni False Alarm má úvodní varování, autoři vědí proč. Od začátku do konce jsme obklopeni násilím, krví a nemilosrdnými vraždami při nepovedeném loupežném bankovním přepadení. Vlastně je to šestiminutový akční film, z kterého neodtrhnete oči a jen čekáte, jak to celé dopadne. Teoreticky se dá říct, že dobře. Spolu se singlem Starboy bude novinka na chystané Weekndově desce. 

vložte odkaz, text nemažte

NO DISTANCE PARADISE PŘEDSTAVUJÍ KOUSKY

Hold Back se stala druhou ochutnávkou z chystaného alba Pieces, které No Distance Paradise pokřtí 26. listopadu 2016 v Olomouci. Toto album mají pod palcem Dušan a Tomáš Neuwerthovi. Nelze jim upřít, že společně dosáhli soundu, který se podobá třeba kapele Foals. Ve vizuálu se dočkáme laserů, kytar, klecí a svázaného těla.

MAROON 5 JSOU NAHÁNĚNÍ JAKO POKÉMONI

Po zhlédnutí klipu Maroon 5 k písni Don't Wanna Know se nelze ubránit dojmu, že si kapela připadá jako při ještě nedávno tak populárním honu na Pokémony. Za jednotlivými členy kapely běhají lidé v houfech, v rukách mají telefony a oči nespustí z obrazovky, aby se trefili a měli je chycené do sbírky.

text: Hana Bukáčková, Anna Hejkalová

Témata: Light and Love, Mirka Miškechová, Leon, The.Switch, Smrtislav, No Distance ParadiseThe Weeknd

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít