The.Switch představují nové album po deseti letech v klubech, se Smrtislavem zahrají i v Praze

Vydáno 16.11.2016 | autor: redakce

Dvě zajímavé domácí skupiny spojily síly. The.Switch vydávají po deseti letech svoji novou desku, ke které vyrazili na turné. S sebou berou Smrtislava, který přiveze album Notorickej samotář. Pražský koncert proběhne 18. listopadu v Akropoli. 

The.Switch představují nové album po deseti letech v klubech, se Smrtislavem zahrají i v Praze The.Switch představují po deseti letech nové album

Poslední plnohodnotné album The.Switch vyšlo v květnu roku 2006. Letos se vydali nahrávat do Seattlu, a to přímo do Robert Lang Studios, které jsou spojeny se jmény jmény jako Nirvana, Macklemore, Foo Fighters nebo R.E.M. Z nahrávání vzešel unikátní dokument a taky videoklip Kam vedou naše kroky, který kapela zhruba před měsícem zveřejnila.

VIDEO: the.switch rozkmitali Tětivu. Pokřtí ji společně s WWW

Zmíněný singl boduje v hitparádě Andělská dvacítka na rádiu RockZone. Pro nadcházející koncerty oslovili Smrtislava, ten pojede s Notorickým samotářem. Tohle album vyšlo letos v květnu a v rádiích boduje třeba jejich song Nekonečně dlouhý ráno. Jak se Smrtislav těší na turné s The.Switch? "Ne, že by nás festivaly nebavily, ale přece jenom se těšíme zpátky do klubů a jsme rádi, že je budeme hrát právě s kapelou, jako jsou The.Switch," dodává frontman Tuzex. Pro fanoušky teď Smrtislav navíc připravil cover písně Žiletky od legendární skupiny Psí vojáci. Pražský koncert The.Switch a Smrtislava se uskuteční v pátek 18. 11. v Paláci Akropolis.The.Switch & Smrtislav - zbývající koncerty podzimního turné:
18. 11. Praha, Palác Akropolis
19. 11. Velké meziříčí, Nový svit
24. 11. Plzeň, Divadlo pod Lampou

tz, jm

Témata: The.Switch, Smrtislav, koncerty, turné, Palác Akropolis

zavřít